http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/07/30/2018-07-30_8807/images/images-51701.jpg
http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/07/30/2018-07-30_8807/images/images-97697.jpg

Cемінар із безробітними та тему: “Торгівля людьми – сучасний прояв рабства”

дата створення: 2018-07-30

30 липня 2013 року Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй проголосила Всесвітнім днем протидії торгівлі людьми. Ключовим завданням цього дня є підвищувати рівень поінформованості громадян про глобальну проблему торгівлі людьми і привертати увагу до тяжкого становища жінок, чоловіків і дітей, які постраждали від цього злочину.

Саме заради цього 30 липня 2018 року у приміщенні Дунаєвецького районного центру зайнятості відбувся семінар із безробітними та тему: “Торгівля людьми – сучасний прояв рабства”. У проведенні семінару взяли участь працівник Дунаєвецького районного ЦЗ Бойко Т.Ю., начальник відділу у справах дітей, молоді та спорту Дунаєвецької міської ради Блажеєва І.М., начальник ССД Дунаєвецької РДА Яворська Н.В., головний спеціаліст сектору у справах сім’ї та дітей УСЗН Гарболінська О.М., ст. інспектор ЮП лейтенант поліції Смутко І.О., ДОП молодший лейтенант поліції Миронюк В.О., фахівець із соціальної роботи відділення соціальної профілактики, адаптації та надання адресної допомоги КУ “Територіальний центр соціального обслуговування” Грондзаль О.В.

В ході семінару із безробітними було обговорено основні шляхи потрапляння до тенет рабства та як вберегтися, щоб не стати жертвою торгівлі людьми. До уваги присутніх був представлений відеофільм про торгівлю людьми “Життя на продаж”. В кінці заходу безробітні отримали інформаційні листівки “Торгівля людьми як глобальна проблема” та тематичні буклети.Читайте такожНе словом, а ділом!

дата створення: 2018-07-10

Проблема безпритульних тварин у Дунаєвецькій міській об’єднаній територіальній громаді є актуальною, тому що в місті та селах існують чимало вуличних некерованих собак, які представляють потенційну загрозу для людей. Також росте чисельність безпритульних кішок, які можуть бути носіями небезпечних інфекційних хвороб. Поява таких тварин провокує агресію у окремих жителів громади і в результаті – трапляються випадки знущання над тваринами чи отруєння їх невідомими особами.

Детальніше...