http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/07/30/2018-07-30_8807/images/images-51701.jpg http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/07/30/2018-07-30_8807/images/images-97697.jpg

Cемінар із безробітними та тему: “Торгівля людьми – сучасний прояв рабства”

30.07.2018

30 липня 2013 року Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй проголосила Всесвітнім днем протидії торгівлі людьми. Ключовим завданням цього дня є підвищувати рівень поінформованості громадян про глобальну проблему торгівлі людьми і привертати увагу до тяжкого становища жінок, чоловіків і дітей, які постраждали від цього злочину.

Саме заради цього 30 липня 2018 року у приміщенні Дунаєвецького районного центру зайнятості відбувся семінар із безробітними та тему: “Торгівля людьми – сучасний прояв рабства”. У проведенні семінару взяли участь працівник Дунаєвецького районного ЦЗ Бойко Т.Ю., начальник відділу у справах дітей, молоді та спорту Дунаєвецької міської ради Блажеєва І.М., начальник ССД Дунаєвецької РДА Яворська Н.В., головний спеціаліст сектору у справах сім’ї та дітей УСЗН Гарболінська О.М., ст. інспектор ЮП лейтенант поліції Смутко І.О., ДОП молодший лейтенант поліції Миронюк В.О., фахівець із соціальної роботи відділення соціальної профілактики, адаптації та надання адресної допомоги КУ “Територіальний центр соціального обслуговування” Грондзаль О.В.

В ході семінару із безробітними було обговорено основні шляхи потрапляння до тенет рабства та як вберегтися, щоб не стати жертвою торгівлі людьми. До уваги присутніх був представлений відеофільм про торгівлю людьми “Життя на продаж”. В кінці заходу безробітні отримали інформаційні листівки “Торгівля людьми як глобальна проблема” та тематичні буклети.Читайте такожДень пам’яті героїв Крут у бібліотеках громади

29.01.2019

29 січня українська громадськість відзначає День пам’яті героїв Крут. Саме ті героїчно-трагічні події майже столітньої давності, які відбулися в морозні січневі дні 1918 року під селищем Крути, що за 130 км від Києва, на довгі роки стали одним із символів боротьби українського народу за свободу і незалежність. Тоді на захист молодої Української Республіки виступили 300 зовсім юних добровольців з числа студентів київських вузів та бійців вільного козацтва. Це був цвіт тодішньої української патріотичної молоді, цвіт молодої нації. Вони назавжди залишилися молодими, поклавши буйні голови в нерівній боротьбі з більшовицькою інтервенцією. До цієї дати в бібліотеках Дунаєвецької громади було організовано та проведено низку заходів спрямованих на виховання патріотизму у підростаючого покоління. Так, в міській публічно – шкільній бібліотеці бібліотекарями Ставірською Л.В та Сохатюк Н.В проведено насичену патріотичним духом годину історії — «Вічна пам'ять в кетягах калини».

Детальніше...


День пам’яті загиблих учасників АТО

29.08.2019

Cаме, 29 серпня, коли був розстріляний так званий “зелений” коридор пекельного Іловайська, відклавши свої буденні справи, згадайте їх – тих, хто, не жаліючи свого життя, пішов захищати наше, хто відлетів білим птахом у вічність, не докохавши, не народивши дітей, не обнявши дружину, не поцілувавши матусю, не побачивши миру, за який віддав найдорожче.

 

 

 

 

Детальніше...