http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/09/07/2018-09-07_2431/images/images-14776.jpg

День військової розвідки України

07.09.2018

Щорічно в Україні 7 вересня відзначається День військової розвідки. Сьогодні ми традиційно вшановуємо солдат і офіцерів, усіх, хто охороняє спокій нашого народу, хто береже мир. Сьогодні військова розвідка України гідно продовжує славні традиції своїх дідів і батьків. Ваша робота військового розвідника це глибокі знання, відмінна підготовка і безцінний досвід ведення розвідувальної діяльності. Дякуємо вам за високий професіоналізм і вірність Батьківщині.

Щиро вітаємо всіх, хто пов’язав своє життя і діяльність з вирішенням цих не простих завдань! Здоров’я Вам, стійкості, мужності , сил та успіхів! Незламної волі в подоланні труднощів військової служби, звершення всіх мрій та бажань. Хай на нашу землю якомога швидше прийдуть мир та злагоди.

 

З повагою міський голова                           Веліна ЗаяцьЧитайте такожСьогодні стартує Конкурс від Євгена Клопотенка

23.01.2020

Євген Клопотенко відомий український кулінарний експерт, шеф-кухар, бізнесмен, телеведучий. Серед його досягнень перемога проекту «МастерШеф», соціальний проект зі зміни культури харчування «CultFood» та відкриття ресторану «Сто років тому вперед»

Завдяки Конкурсу школи зможуть експериментувати над звичними стравами та додавати нового смакового та естетичного забарвлення харчуванню...

Детальніше...


У 2020 році Мінсоцполітики платитиме ОТГ за надані соцсервіси

23.01.2020

У 2020 році Міністерство соціальної політики України платитиме об’єднаним територіальним громадам за надані населенню соціальні сервіси. На це у бюджеті відомства закладено 150 млн грн.

Про це Міністр соціальної політики України Юлія Соколовська заявила під час робочої поїздки у Запорізьку область.

Детальніше...