http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/10/19/2018-10-19_2639/images/images-16824.jpg

Соціальний супровід сімей, які перебувають у складних життєвих обставиннах

19.10.2018

Відповідно до ЗУ «Про соціальні послуги», постанови КМУ від 21.11.2013 року №896 «Про затвердження порядку виявлення сімей (осіб), які перебувають у складних життєвих обставинах, надання їм соціальних послуг та здійснення соціального супроводу таких сімей (осіб)», працівниками КУ Дунаєвецької міської ради «Територіальний центр соціального обслуговування» спільно з представником поліції 19 жовтня 2018 року здійснено виїзд по м. Дунаївці.

Під час виїзду відвідано 3 сім’ї, в яких виховується 6 дітей. Дані сім”ї потребують соціальної підтримки. В цих родинах здійснено перевірку цільового використання державної грошової допомоги при народжені дитини (1), та надано допомогу у оформленні документів для отримання соціальних виплат (2).

В усіх відвіданих сім’ях з батьками проведено бесіди щодо впливу їх способу життя та поведінки на формування особистості дитини та добробуту родини в цілому. Надано рекомендації щодо догляду за дітьми, роз’яснено їх потреби у різному віці. Проведено профілактичні бесіди щодо здорового способу життя, попередження насильства в сім’ї та протидії торгівлі людьми.Читайте також

СВІТ ДИТЯЧОЇ КАЗКИ

17.01.2020

У світ дитячої казки поринули малюки с.Велика Побійна разом з журналом «Вечірня казка». Бібліотекар Любов Бобрик підготувала для дітей ігри, загадки, вікторини та розмальовки. Разом читали улюблені казки з журналу.

Детальніше...