http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/01/08/2019-01-08_553/images/images-93853.jpg

До уваги суб’єктів декларування! Розпочався черговий етап подання декларацій

дата створення: 2019-01-08

Національне агентство з питань запобігання корупції нагадує, що 01.01.2019 розпочався черговий етап подання особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, щорічних декларацій за 2018 рік.

Важливо пам’ятати, що безпосередньому поданню Вами декларації може передувати виникнення у Вас питань у зв’язку із завершенням терміну дії КЕП (кваліфікований електронний підпис) або його втратою, зміною електронної пошти, а також питань щодо вимог до відображення тої чи іншої інформації у декларації, вирішення яких потребуватиме додаткового часу. Тому просимо Вас перевірити, що Ви без перешкод можете зайти до Реєстру та маєте всю необхідну інформацію для заповнення декларації.

Звертаємо Вашу увагу також на те, що 07.11.2018 набрав чинності Закон України «Про електронні довірчі послуги», а Закон України «Про електронний цифровий підпис» втратив чинність. Будь ласка, враховуйте це при отриманні кваліфікованого електронного підпису.

Національне агентство рекомендує Вам не зволікати із заповненням декларації та подавати їх завчасно.Читайте такожЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ

дата створення: 2018-11-20

Сьогодні, 20 листопада о 13.00 годині в залі засідань відбулося спільне засідання постійних комісій міської ради. На якому було обговорено питання порядку денного сорок п`ятої сесії Дунаєвецької міської ради VII скликання, яка відбудеться 23 листопада о 10.00 годині.

 

Детальніше...


Результати обласного інтернет-конкурсу

дата створення: 2018-11-09

Гарною новиною порадували нас результати обласного інтернет-конкурсу на кращу модель громадського самоврядування в закладах загальної середньої освіти, який проводився у травні-листопаді 2018 р. за наказом Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. Конкурс проходив з метою виявлення ефективно діючих моделей, оптимальних систем організації роботи, узагальнення й поширення кращого досвіду роботи, підтримки творчих ініціатив, розвитку інноваційних форм і методів діяльності закладів освіти щодо впровадження моделей самоврядування, привернення уваги органів місцевого самоврядування, представників громадськості, педагогічних колективів до питань підтримки та сприяння розвитку закладів освіти...

Детальніше...