http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/01/08/2019-01-08_553/images/images-93853.jpg

До уваги суб’єктів декларування! Розпочався черговий етап подання декларацій

дата створення: 2019-01-08

Національне агентство з питань запобігання корупції нагадує, що 01.01.2019 розпочався черговий етап подання особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, щорічних декларацій за 2018 рік.

Важливо пам’ятати, що безпосередньому поданню Вами декларації може передувати виникнення у Вас питань у зв’язку із завершенням терміну дії КЕП (кваліфікований електронний підпис) або його втратою, зміною електронної пошти, а також питань щодо вимог до відображення тої чи іншої інформації у декларації, вирішення яких потребуватиме додаткового часу. Тому просимо Вас перевірити, що Ви без перешкод можете зайти до Реєстру та маєте всю необхідну інформацію для заповнення декларації.

Звертаємо Вашу увагу також на те, що 07.11.2018 набрав чинності Закон України «Про електронні довірчі послуги», а Закон України «Про електронний цифровий підпис» втратив чинність. Будь ласка, враховуйте це при отриманні кваліфікованого електронного підпису.

Національне агентство рекомендує Вам не зволікати із заповненням декларації та подавати їх завчасно.Читайте такожСвого лікаря вже обрали 21620 громадян Дунаєвецької ОТГ

дата створення: 2018-10-30

З 1 жовтня Дунаєвецький ЦПМСД працює реформовано, укладено договір з Національною службою здоров'я і лікарям кошти пішли напряму. На засіданні сорок третьої (позачергової) сесії Дунаєвецької міської ради VІІ скликанн розглянуто питання «Про внесення змін до Програми «Медико-соціального забезпечення пільгових та соціально незахищених верств населення Дунаєвецької міської ради на 2018-2019 роки» та Програму фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Дунаєвецький центр первинної медико-санітарної допомоги Дунаєвецької міської ради на 2018-2019 роки», яка передбачає дофінансування лікарів первинної ланки в межах 10 тис. грн. Доплати передбачені на 2019 рік.

Детальніше...


Сільський спорт Дунаєвецької ОТГ живе і працює

дата створення: 2019-04-06

Вже довгий час у багатьох селах Дунаєвеччини  жителі мають змогу відвідувати тренажерні зали, адже заняття фізичною культурою сприяють попередженню розвитку важких захворювань пов'язаних з серцево-судинною системою та опорно-руховим апаратом. Одним словом, заняття в тренажерному залі роблять людину здоровою та подовжують активне довголіття. У залах можна зустріти не тільки дорослих, а ще й і їх дітей, яким вже з малку прививають любов до спорту.

Детальніше...