![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/02/01/2019-02-01_9872/images/images-96883.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/02/01/2019-02-01_9872/images/images-96883.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/02/01/2019-02-01_9872/images/images-69372.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/02/01/2019-02-01_9872/images/images-69372.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/02/01/2019-02-01_9872/images/images-60255.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/02/01/2019-02-01_9872/images/images-60255.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/02/01/2019-02-01_9872/images/images-50188.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/02/01/2019-02-01_9872/images/images-50188.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/02/01/2019-02-01_9872/images/images-71534.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/02/01/2019-02-01_9872/images/images-71534.jpg)
Зустрічі міського голови із жителями старостинських округів
01.02.2019
З 28.01.2019 по 01.02.2019 міський голова Веліна Заяць провела зустрічі зі людьми у заключних старостинських округах: Мушкутинецькому, Великокужелівському, Нестеровецькому та Голозубинецькому.
Очільниця громади відзвітувала про свою діяльність, про роботу міської ради та її виконавчого апарату. Додатково інформація була викладена у вигляді презентації, що демонструвалася на екрані – із зауваженнями та поясненнями. Спільно були обговорені проблеми на нові напрацювання на 2019 рік.