http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/02/07/2019-02-07_4747/images/images-9401.jpg

Правила пожежної безпеки на виборчих дільницях та агітпунктах

07.02.2019

Відповідальність за пожежну безпеку приміщень виборчих дільниць несуть голови виборчих комісій. За протипожежний стан всієї будівлі, в якій розміщені виборчі дільниці, відповідають керівники об’єктів.

Весь обслуговуючий персонал в місцях розміщення комісій та дільниць повинен бути проінструктований про заходи пожежної безпеки та дії при виникненні пожежі.

Готовність виборчої дільниці в протипожежному відношенні визначає спеціальна комісія за участю представника державного пожежного нагляду.

В приміщеннях виборчих дільниць повинна бути інструкція, в якій визначаються дії адміністрації та обслуговуючого персоналу у випадку пожежі. Розроблений план евакуації людей і документації з приміщень при виникненні пожежі.

Черговий по виборчій дільниці зобов’язаний:

- при прийнятті чергування ретельно перевірити наявність та дієздатність засобів зв’язку, сигналізації, приладів опалення, освітлення;

- під час чергування в приміщеннях контролювати дотримання протипожежного режиму та виконання правил пожежної безпеки;

- при виявленні порушень правил пожежної безпеки, що можуть спричинити виникнення пожежі, зобов’язаний прийняти негайно заходи до їх усунення і проінформувати про це керівників об’єкту.

- перед тим як закрити приміщення виборчих дільниць, старанно оглянути їх, вимкнути електроприлади та виключити напругу живлення електромережі;

- у випадку аварійного відключення електричного струму обслуговуючий персонал повинен бути забезпечений електричними ліхтарями.

У приміщеннях виборчих дільниць забороняється:

- захаращувати проходи та інші шляхи евакуації людей меблями, різними матеріалами; забивати, замикати на запори, що важко відчиняються з середини, евакуаційні двері.

- палити в приміщеннях та поза спеціально відведених і обладнаних для цього місць.

- проводити будь-які роботи із застосуванням відкритого вогню.

- використовувати для опалення приміщень саморобні електронагрівальні прилади.

- влаштовувати та експлуатувати тимчасову електромережу, пошкоджені електроприлади, застосовувати для захисту електромережі саморобні запобіжники, - - залишати після закриття приміщень електромережу під напругою.

- приміщення виборчих дільниць повинні бути забезпечені засобами оповіщення людей про пожежу. Біля телефонних апаратів мають бути таблички: «При пожежі телефонувати 101»

Приміщення виборчих дільниць повинні бути забезпечені первинними засобами пожежогасіння.



Читайте також



ДО УВАГИ ВПО ТА ОСІБ, ЩО ВИЇЖДЖАЛИ ЗАКОРДОН ЧЕРЕЗ ВОЄННІ ДІЇ ТА ПОВЕРНУЛИСЯ ДО ПОСТІЙНОГО МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ!

24.05.2023

26 травня (п’ятниця) БФ «Право на Захист» здійснить прийом заявок на грошову допомогу від УВКБ ООН в м. Дунаївці...

Детальніше...


ЧИСТА ГРОМАДА ПОЧИНАЄТЬСЯ З КОЖНОГО ЇЇ ЖИТЕЛЯ

24.05.2023

Ми всі прагнемо перемоги і попри війну, як хороші господарі, працюємо над тим, щоб наша громада була чистою та охайною...

Детальніше...