http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/02/07/2019-02-07_4747/images/images-9401.jpg

Правила пожежної безпеки на виборчих дільницях та агітпунктах

07.02.2019

Відповідальність за пожежну безпеку приміщень виборчих дільниць несуть голови виборчих комісій. За протипожежний стан всієї будівлі, в якій розміщені виборчі дільниці, відповідають керівники об’єктів.

Весь обслуговуючий персонал в місцях розміщення комісій та дільниць повинен бути проінструктований про заходи пожежної безпеки та дії при виникненні пожежі.

Готовність виборчої дільниці в протипожежному відношенні визначає спеціальна комісія за участю представника державного пожежного нагляду.

В приміщеннях виборчих дільниць повинна бути інструкція, в якій визначаються дії адміністрації та обслуговуючого персоналу у випадку пожежі. Розроблений план евакуації людей і документації з приміщень при виникненні пожежі.

Черговий по виборчій дільниці зобов’язаний:

- при прийнятті чергування ретельно перевірити наявність та дієздатність засобів зв’язку, сигналізації, приладів опалення, освітлення;

- під час чергування в приміщеннях контролювати дотримання протипожежного режиму та виконання правил пожежної безпеки;

- при виявленні порушень правил пожежної безпеки, що можуть спричинити виникнення пожежі, зобов’язаний прийняти негайно заходи до їх усунення і проінформувати про це керівників об’єкту.

- перед тим як закрити приміщення виборчих дільниць, старанно оглянути їх, вимкнути електроприлади та виключити напругу живлення електромережі;

- у випадку аварійного відключення електричного струму обслуговуючий персонал повинен бути забезпечений електричними ліхтарями.

У приміщеннях виборчих дільниць забороняється:

- захаращувати проходи та інші шляхи евакуації людей меблями, різними матеріалами; забивати, замикати на запори, що важко відчиняються з середини, евакуаційні двері.

- палити в приміщеннях та поза спеціально відведених і обладнаних для цього місць.

- проводити будь-які роботи із застосуванням відкритого вогню.

- використовувати для опалення приміщень саморобні електронагрівальні прилади.

- влаштовувати та експлуатувати тимчасову електромережу, пошкоджені електроприлади, застосовувати для захисту електромережі саморобні запобіжники, - - залишати після закриття приміщень електромережу під напругою.

- приміщення виборчих дільниць повинні бути забезпечені засобами оповіщення людей про пожежу. Біля телефонних апаратів мають бути таблички: «При пожежі телефонувати 101»

Приміщення виборчих дільниць повинні бути забезпечені первинними засобами пожежогасіння.



Читайте також



СЕЗОН ГОСТРИХ КИШКОВИХ ІНФЕКЦІЙ ТА САЛЬМОНЕЛЬОЗУ РОЗПОЧАТО!

18.04.2024

Дунаєвецьке відділення Кам′янець-Подільського районного відділу ДУ «Хмельницький центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України»...

Детальніше...


Продовжуємо розповідати про можливості, які можуть зацікавити ветеранів, ветеранок та членів їхніх родин

17.04.2024

У добірці — де отримати нові знання і навички, фінансову підтримку для започаткування та розвитку власного бізнесу, куди звернутися по психологічну...

Детальніше...