http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/02/08/2019-02-08_5762/images/images-74958.png

До уваги підприємств, установ, організацій та фізичних осіб-підприємців!

дата створення: 2019-02-08

У 2018 році було оновлено Веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України (https://portal.pfu.gov.ua) у частині відображення відомостей, що необхідні бухгалтерам підприємств, установ та організацій для роботи, а саме так званий «електронний кабінет платника».

Оновленим порталом надано наступні можливості страхувальникам.

При вході на Портал за допомогою ЕЦП страхувальнику надано можливість перегляду даних щодо сплати страхових внесків та відомостей стосовно наявної заборгованості по сплаті страхових внесків, пені, штрафів тощо до органів Пенсійного фонду України та надано доступ до інформації, поданої страхувальником про застрахованих осіб.

Для страхувальників (юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців) надано можливість перегляду звітності, поданої страхувальником.

Для цього необхідно обрати пункт меню «Звітні відомості», де користувач отримає повну інформацію по всіх звітах, поданих страхувальником з 01.01.2011 року. А саме: звітний рік; звітний місяць; номер додатка; номер звіту в ПФУ; дата звіту в ПФУ; актуальність; тип; стан звіту; код квитанції (дане поле відображається як посилання, по натиску на яке надається для перегляду квитанція, сформована на даний звіт в ПФУ).

Також для страхувальників надано можливість формування та подачі звернень таких типів:

  • довідка за формою ОК-7 за період перебування працівника у трудових відносинах із страхувальником;
  • довідка про страховий стаж працівника, для призначення страхових виплат.

Замовлення зазначених документів реалізується через пункт головного меню «Звернення на отримання електронних документів». Користувачу надається екранна форма для заповнення атрибутів звернення. Для відправки звернення в ПФУ призначено кнопку «Відправити до ПФУ». Після обробки запиту в пункті меню «Мої звернення» з’явиться образ довідки в pdf-форматі та електронна довідка, підписана ЕЦП ПФУ (електронний документ).

Таким чином, для розрахунку сум виплат по лікарняному листу або для призначення інших страхових виплат, бухгалтеру вже не потрібно направляти своїх працівників до територіальних органів Пенсійного фонду за довідками про трудовий стаж, а робити це самостійно.Читайте такожПРИВІТАННЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ

дата створення: 2018-12-06

Цього дня свій День народження зустрічає працівник відділу економіки, інвестицій та комунального майна Кушнір Катерина Петрівна

Шановна Катерино Петрівна!

Від усієї душі вітаємо Вас з цим радісним святом! Бажаємо безтурботної, світлої, щасливої долі. Нехай дорога Ваша буде завжди рівною та широкою. Нехай у серці живуть світлі й піднесені бажання.

Бажаємо міцного здоров'я, бадьорого духу, радості. Живіть в мирі та злагоді.

З повагою

міський голова                                 Веліна Заяць

та колектив міської ради

Детальніше...


В комунальнальній установі Дунаєвецької міської ради «Територіальний центр соціальног обслуговування» функціонує відділення соціальної профілактики, адаптації та надання адресної допомоги, в якому можна отримати допомогу

дата створення: 2018-03-05

1. Психолога з питань:

- покращення взаємостосунків у сім'ї, з близькими;

- покращення взаємовідносин між дітьми та батьками, спілкування дітей з вчителями;

- особистісного розвитку.

Психолог відділення підтримає Вас у випадку, якщо Ви опинилися у складній життєвій ситуації, допоможе знайти вихід, він може бути посередником у конфлікті, допомогти підготуватися до сімейного життя чи вирішити проблему залежності тощо

Детальніше...