http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/02/14/2019-02-14_9012/images/images-1132.png

Спілка українських підприємців та Програма U-LEAD запускають проект з підвищення привабливості ОТГ для бізнесу

14.02.2019

СУП та Програма «U-LEAD з Європою» розпочали реалізацію спільного проекту «Підвищення привабливості об’єднаних територіальних громад для бізнесу». Одним з напрямків діяльності в рамках проекту буде вивчення ситуації з місцем реєстрації / місцем здійснення операційної діяльності підприємств – членів СУП та інших бізнес-асоціацій і вивчення основних чинників та потреб для стимулювання розвитку бізнесу на місцевому рівні.

Сьогодні бізнес, який працює в регіонах, часто обирає місцем юридичної адреси саме обласні центри або Київ з метою нівелювання корупційних ризиків та спрощення процедури реєстрації. Мета проекту – розвиток сприятливого бізнес-середовища на місцях для стимулювання економічного зростання та позбавлення упередження підприємців стосовно того, що реєструвати свій бізнес в ОТГ – це складний бюрократичний механізм. 

“Об’єднані територіальні громади, створені в процесі децентралізації, розуміють пряму залежність ресурсів громади від кількості бізнесів та місця їх реєстрації саме в громаді, і ми маємо спільно з бізнесом зробити все, щоб зацікавити якомога більше підприємств працювати саме з ОТГ”, - зазначив під час однієї з установчих зустрічей проекту Бенедикт Геррманн, радник з децентралізації Представництва ЄС в Україні.

В рамках проекту СУП спільно з партнерськими бізнес-асоціаціями будуть також організовані Партнерські хаби бізнесу та громад.

“Партнерські хаби – це місце відкриття величезного потенціалу реалізації проектів підприємств на місцевому рівні в ОТГ”, - сказав заступник директора Програми «U-LEAD з Європою» від GIZ Андрей Хорват.Читайте такожСПЛАТА ПОДАТКУ НА НЕРУХОМЕ МАЙНО - ОБОВ'ЯЗОК КОЖНОГО ВЛАСНИКА!

21.06.2024

Шановні жителі громади, з метою уникнення порушень податкового законодавства та сплати різного виду санкцій за несвоєчасне перерахування...

Детальніше...


Відбувся семінар для представників органів місцевого самоврядування

21.06.2024

Генеральний секретар Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи Матьє Морі... 

Детальніше...