http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/03/04/2019-03-04_2297/images/images-49615.jpg

Нові зміни: власників аптек зобов'яжуть мати вищу фармакологічну освіту

04.03.2019

Новий законопроект має низку вимог до підприємців, які відкривають аптеки.

У Верховній Раді (ВР) допрацювали проект закону №8591, який спрямований на забезпечення економічної конкуренції та захисту прав пацієнтів при здійсненні торгівлі лікарськими засобами в роздріб. 

У допрацьованому документі, як і в попередній редакції перераховано ряд вимог до підприємців, які відкривають аптеки. Зокрема, дві вимоги виглядають наступним чином:

• обов'язково мати фармацевтичну освіту (документ про вищу освіту не нижче другого (магістерського) рівня за спеціальністю «Фармація»;

• мати сертифікат провізора-спеціаліста, виданного закладом післядипломної освіти, або посвідчення про присвоєння (підтвердження) відповідної кваліфікаційної категорії»

Як відомо, заступник глави Міністерства охорони здоров'я України Павло Ковтонюк поінформував про особливості оновленої системи «доступні ліки», яка діє в Україні. Під час засідання уряду були прийняті деякі зміни в системі.

Головною зміною в програмі «Доступні ліки» стає електронний формат, а також компенсація коштів за медичні препарати, які необхідні українцям. Насамперед, українці отримають матеріальну компенсацію за ліки за трьома основними напрямками: серцево-судинні захворювання, хвороби дихальних шляхів і цукровий діабет другого типу, тобто через ті ліки, які найчастіше запитують в аптеці.Читайте такожФестиваль-конкурс "Живи, Кобзаре, в пам'яті людській!"

26.02.2020

25 лютого комунальним закладом Дунаєвецької міської ради «Будинок творчості школяра» проведено міський відкритий фестиваль-конкурс "Живи, Кобзаре, в пам'яті людській!". Метою даного заходу було виявлення талановитих і обдарованих дітей, сприяння популяризації творчої спадщини Т.Г.Шевченка, розвитку дитячої та юнацької виконавської майстерності, патріотичного виховання молоді засобами творчої спадщини Т.Г. Шевченка...

Детальніше...


Інформація про міський бюджет за 2019 рік

25.02.2020

Сьогодні, 25.02.2020 року, в конференц-залі Дунаєвецької міської ради відбулося анонсоване раніше публічне представлення інформації про виконання міського бюджету за 2019 рік...

Детальніше...