http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/03/04/2019-03-04_2297/images/images-49615.jpg

Нові зміни: власників аптек зобов'яжуть мати вищу фармакологічну освіту

04.03.2019

Новий законопроект має низку вимог до підприємців, які відкривають аптеки.

У Верховній Раді (ВР) допрацювали проект закону №8591, який спрямований на забезпечення економічної конкуренції та захисту прав пацієнтів при здійсненні торгівлі лікарськими засобами в роздріб. 

У допрацьованому документі, як і в попередній редакції перераховано ряд вимог до підприємців, які відкривають аптеки. Зокрема, дві вимоги виглядають наступним чином:

• обов'язково мати фармацевтичну освіту (документ про вищу освіту не нижче другого (магістерського) рівня за спеціальністю «Фармація»;

• мати сертифікат провізора-спеціаліста, виданного закладом післядипломної освіти, або посвідчення про присвоєння (підтвердження) відповідної кваліфікаційної категорії»

Як відомо, заступник глави Міністерства охорони здоров'я України Павло Ковтонюк поінформував про особливості оновленої системи «доступні ліки», яка діє в Україні. Під час засідання уряду були прийняті деякі зміни в системі.

Головною зміною в програмі «Доступні ліки» стає електронний формат, а також компенсація коштів за медичні препарати, які необхідні українцям. Насамперед, українці отримають матеріальну компенсацію за ліки за трьома основними напрямками: серцево-судинні захворювання, хвороби дихальних шляхів і цукровий діабет другого типу, тобто через ті ліки, які найчастіше запитують в аптеці.Читайте такожНАРАДИ-СПІВБЕСІДИ ЩОДО РОБОТИ НА 2018 РІК

12.01.2018

Сьогодні, 12 січня, о 9.00 годині у залі засідань міської ради продовжилися наради-співбесіди з адміністрацією навчальних закладі сільських шкіл.

Під керівництвом секретаря міської ради Миколи Островського, заступника міського голови Надії Слюсарчик, керуючої справами міської ради Галини Панасевич, начальника загального відділу міської ради Віктора Войткова та заступника начальтника управління освіти, молоді та спорту Дунаєвецької міської ради Олега Самуника.

 

Детальніше...


Екскурсія в музей Чорнобривого Миколи Петровича

17.05.2019

   У Нестерівцях вихованці ДНЗ відвідали музей доктора медичних наук, відомого не лише в області, а й в Україні - Чорнобривого Миколи Петровича. 

   Маленькі відвідувачі ознайомилися з життєвим шляхом відомого земляка.

Детальніше...