http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/03/18/2019-03-18_3855/images/images-83759.jpg

В УКРАЇНІ КОМПЕНСУЮТЬ ВАРТІСТЬ ДИТЯЧИХ ГУРТКІВ. ЯК ОТРИМАТИ ГРОШІ

дата створення: 2019-03-18

Від початку 2019 року в Україні запрацювала програма компенсації вартості розвивальних дитячих гуртків."З 1 січня 2019 року ті батьки, які займаються розвитком дитини, мають право на податкові пільги на гуртки, дитячі садки та інші програми навчання", - написав на своїй сторінці у соцмережі Facebook прем’єр-міністр Володимир Гройсман. Своєю чергою, міністр юстиції Павло Петренко уточнив, що кожен з батьків, хто витратився на навчання дитини, будь-то одноденний семінар, спортивна секція чи навіть коледж – має право на компенсацію від держави.
За його словами, уряд компенсує 18%. Петренко розповів, які документи потрібні, щоб отримати податкову знижку:
"Вам необхідно щомісячно збирати квитанції по оплаті послуг того персоналу, який вчить дитину в гуртку. Друге, у свого роботодавця станом на кінець року взяти довідку про ваші всі доходи, які ви маєте за місцем роботи. Третє, подати в державну фіскальну службу по місцю своєї реєстрації податкову декларацію". Податкова порахує 18% від ваших витрат, як вже частково сплачений у наступному році сплачений податок на дохід фізичних осіб. Тобто, у батьків із зарплати відповідну суму в казну вже не стягуватимуть.Читайте такожМИ ЗА МИР!

дата створення: 2019-09-25

Нещодавно, 21 вересня, у всьому світі відзначався Міжнародний День Миру. Бібліотекарем Людмилою Матвіїшиною було організовано для учнів молодших класів с.Січинці конкурс малюнків на асфальті «Ми за мир» - де основна мета цього конкурсу – привернути увагу до проблеми миру Землі... 

Детальніше...


Легалізація заробітної плати

дата створення: 2019-05-28

Легалізація заробітної плати, прихованої зайнятості на сьогодні є одним з пріорітетних напрямків роботи органів місцевого самоврядування.        Тому, з метою попередження випадків порушення законодавства про працю, легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення та з метою захисту соціальних прав працівників, розпорядженням міського голови від 01.08.2018 року № 263/2018-р створена робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення на території Дунаєвецької ОТГ, яка здійснює моніторингове обстеження господарської діяльності суб’єктів господарювання.

Детальніше...