http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/03/20/2019-03-20_7116/images/images-32962.jpg

МОЗ припинить оплату медпослуг на "первинці" пацієнтам без декларацій з 1 квітня

дата створення: 2019-03-20

Міністерство охорони здоров'я з 1 квітня припинить фінансування послуг у закладах первинної ланки тим пацієнтам, які не уклали декларацію із своїм сімейним лікарем. Про це заявила в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун перед початком засідання Кабінету міністрів.

"Насправді є 75% українців, які підписали свої декларації, решта – вже час піти і підписати декларацію із своїм лікарем, якщо вам треба такі звичайні речі, як вакцинація, інші речі. З 1 квітня не буде оплати на "червоний список" (ті пацієнти, які не підписали декларацію із лікарем для отримання фінансування в 370 грн на рік – ред.) на рівні первинної допомоги", - зазначила Супрун.

За її словами, на сьогоднішній день 2/3 пацієнтів уже підписали декларацію із сімейним лікарем. Значна частина з тих, хто не підписав угоду із лікарем, – це ті, хто або не користується послугами державних медзакладів, або не проживає в Україні.

Нагадаємо, договори з Національною службою здоров'я щодо надання безкоштовних медичних послуг населенню лікарями сімейної медицини на сьогоднішній день уклали 538 комунальних некомерційних медичних закладів, 47 приватних лікарень і 38 фізичних осіб-підприємців, які здійснюють медичну практику.

У результаті реформи первинної ланки медицини, сімейні лікарі в Україні отримують, в середньому, близько 11,5 тисяч гривень на місць, а деякі отримують по 16-18 тис. гривень на місяць і навіть більше.Читайте також"Село на нашій Україні, неначе писанка село"

дата створення: 2019-07-12

Свято села Ганнівка щорічно святкується на релігійне свято Петра і Павла.

Цьогоріч, 12 липня святкування розпочалось із ранішнього богослужіння у сільській церкві, яка збудована на честь святих Петра і Павла. З 14:00 на дітей та молодь чекали розваги та ігри, а після - святковий концерт за участі художніх колективів сільського клубу та учасників гуртків художньої самодіяльності. З словами вітань до жителів села та гостей звернулися: староста села Валентина Чедрик, міський голова Веліна Заяць, а народний депутат України Олександр Герега вручив цінні подарунки.

Детальніше...


Привітання з Днем Народження

дата створення: 2019-03-25

      Сьогодні свій День Народження святкує староста села Голозубинці Блажеєва Катерина Леонідівна.
      Катерина Леонідівна, вітаю Вас з Днем народження!
      Бажаю Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях.
Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння.
      Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення.

З повагою міський голова                                    Веліна Заяць

Детальніше...