http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/03/21/2019-03-21_3976/images/images-25594.jpg
http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/03/21/2019-03-21_3976/images/images-22484.jpg

Засідання вуличних комітетів

дата створення: 2019-03-21

20 березня 2019 року в с.Чаньків відбулось спільне засідання вуличних комітетів з директорами установ. Піднімали тему прибирання прилеглих територій до установ та біля установ.  Вуличним комітетам було дорученно проводити по вулицях роз'яснювальну роботу щодо заборони зберігання будівельних матеріалів та засмічення прилеглих територій біля господарств. Обрізка гілля під електричними лініями. Також було доведено вуличним комітетам щодо оголошення жителям, а також працівникам установ щоб приймали активну участь у прибираннях узбічч дороги та лісосмуг від сміття.Читайте такожВеличні свята 14 жовтня

дата створення: 2018-10-14

Сьогоднішній день об’єднує величні свята – день Українського козацтва, свято Покрови Пресвятої Богородиці та нещодавно запроваджене державне свято – День захисника України. Символічно, що День козацтва відзначається разом із православним святом Покрови Пресвятої Богородиці, яку вважають покровителькою українського народу, що надихала козаків, надаючи їм наснаги та сил у боротьбі.

Українське козацтво завжди було і залишається символом мужності, незламності національного характеру, непохитності віри і духу. Адже в його лави вступали найсміливіші чоловіки, яких чекали військові походи і битви, щоденна боротьба проти завойовників. Зі здобуттям Україною незалежності козацька ідея отримала новий потужний імпульс розвитку, знайшла численних прихильників.

Сьогодні також свято мужніх оборонців та визволителів нашої рідної землі, для яких поняття – честь, гідність, сила, витримка і відповідальність – не просто слова. Впродовж останніх років наші земляки, беручи участь у бойових діях на Сході України, виявляють глибокий патріотизм, стійкість, витримку й відповідальність, роблять усе можливе для захисту наших громадян, відстоюють територіальну цілісність нашої держави...

Детальніше...


Дунаєвецькі писанкарі в Коломиї

дата створення: 2019-05-06

   Уже третій рік поспіль Народний художній колектив "Писанка" (керівник Войткова В. В.) комунального закладу Дунаєвецької міської ради "Будинок творчості школяра" бере участь у конкурсі писанкового розпису Всеукраїнського відкритого фольклорного фестивалю "ПИСАНКА" у м. Коломия.

Детальніше...