http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/03/26/2019-03-26_2611/images/images-16865.jpg

УВАГА! ГРОМАДСЬКИЙ БЮДЖЕТ

дата створення: 2019-03-26

Чим відрізнятиметься громадський бюджет 2019 року? У 2019 році з бюджету міста буде виділено 964 000 грн. на реалізацію Ваших проектів.

422 762 -грн громадського бюджету спрямовується для реалізації громадського бюджету на території міста Дунаївці;

287 653 -грн громадського бюджету спрямовується для реалізації громадського бюджету на території старостинських округів: Великий Жванчик, Миньківці, Рахнівка, Залісці, Нестерівці, Зеленче, Чаньків, Січинці, Велика Побійна, Голозубинці;

257 585 -грн громадського бюджету спрямовується для реалізації громадського бюджету на території старостинських округів: Мушкутинці, Лисець, Воробіївка, Вихрівка, Мала Кужелівка, Іванківці, Заставля, Ганнівка, Гірчична, Гута-Яцьковецька, Велика Кужелева, Рачинці, Сокілець, Мала Побіянка, Дем’янківці, Сивороги, Держанівка.

Проект (не більше одного) може подати будь-який громадянин України, який досяг 16 років і отримав паспорт громадянина України, має реєстрацію місця проживання чи місця перебування на території Дунаєвецької міської ОТГ особисто за встановленою формою відповідно до Положення (додаток №1). Зразок форми проекту розміщується на офіційному сайті міської ради dunrada.gov.ua у розділі «Громадський бюджет». Проекти подаються в паперовому та електронному вигляді за адресою: м.Дунаївці, вул.Шевченка 50 з поміткою «Громадський бюджет».

Проекти повинні відповідати наступним істотним вимогам:

- проект не суперечить чинному законодавству України;

- назва проекту має відображати зміст проекту і бути викладеною лаконічно, в межах одного речення;

- проект повинен бути реалізований протягом 2019 року і спрямований на кінцевий результат;

- проект має отримати підтримку не менше 15 осіб – жителів громади (крім автора), які досягли 16 років і отримали паспорт громадянина України, що засвідчується відповідними підписами (додаток до додатку 1).

Проекти можуть бути профінансовані, якщо відповідають напрямам:

- облаштування зон відпочинку, спортивних та дитячих майданчиків;

- естетичне облаштування територій: ремонт, заміна або установка вуличних художніх інсталяцій; озеленення; декорування парків, скверів, дворів; ліквідація елементів та явищ, що негативно впливають на естетичний вигляд території; облаштування велодоріжок або окремих зон для катання на велосипедах, роликах, скейтах та ін.;

ремонт і облаштування громадських приміщень, відкритих для публічного доступу;

інші суспільно-корисні соціальні проекти.

Земельна ділянка, на якій передбачається реалізація проекту, має належати до земель комунальної власності.

Відбір проектів буде здійснюватись Робочою групою, створеною розпорядженням міського голови , що складається з 15 осіб, з яких 1/3 - представники з числа депутатів, 2/3 – представники міської ради.

Перевага буде надаватися тим проектам, реалізація яких спрямовуватиметься на задоволення потреб більшої кількості населення.

Проекти, що містять ненормативну лексику, наклепи, образи, заклики до насильства, повалення влади, зміну конституційного ладу країни тощо, розгляду не підлягають.

Проекти, які отримають позитивну оцінку робочої групи будуть виставлені на голосування мешканцям Дунаєвецької міської об’єднаної територіальної громади.

Голосування буде проводитись у травні і триватиме до 1 червня 2019 року.

За детальною інформацією звертатись у відділ економіки, інвестицій, та комунального майна Дунаєвецької міської.Читайте такожРобимо Дунаєвецьку громаду зручнішою, привітнішою та красивішою разом!

дата створення: 2018-12-17

Дунаєвецькою міською радою розпочато роботу щодо розширення  та вдосконалення маршрутної мережі загального користування на території громади. Затверджено оновлену маршрутну мережу та умови конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування. При цьому планується відкриття нових та впорядкування діючих стоянок, місць для посадки пасажирів, кожна з яких повинна мати відповідну назву. На даний час тривають роботи з облаштування 2 зупинок: по вул.  1 Травня (біля міського ставка) та по вул. Могилівська (біля світлофора)...

Детальніше...


День села святкували у селі Держанівка

дата створення: 2018-08-20

Важлива і хвилююча подія зібрала усю держанівську родину у неділю 19 серпня у сільському клубі. У Держанівці, за традицією, святкують День села. Урочисто прибраний зал, зі сцени лунають слова пошани до людської праці, подяка за натруджені руки, бажання зробити своє село кращим. З цікавістю присутні слухали слова вітання старости села Світлани Вольської, секретаря Дунаєвецької міської ради Миколи Островського, депутата міської ради, колишньої односельчанки Людмили Красовської, відомого односельчанина Йосипа Осецького, представника громадської приймальні народного депутата України В.О.Гереги Тетяни Ільєвої...

Детальніше...