http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/04/11/2019-04-11_2880/images/images-16189.jpg
http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/04/11/2019-04-11_2880/images/images-13065.jpg http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/04/11/2019-04-11_2880/images/images-61109.jpg

Зустріч з письменником В.І.Горбатюком

дата створення: 2019-04-11

10 квітня в публічно-шкільній бібліотеці с .Зеленче відбулась зустріч членів клубу за інтересами «Джерело» з письменником Горбатюком Василем Івановичем. Василь Іванович Горбатюк член Національної Спілки письменників України з 1984 року, автор збірок оповідань: "Ясен-дерево", "Золоті кораблі", "Бігли коні", "Де починається Гольфстрім", "Ласощі для білочки", художньо-документальної прози "Тенета 30-х». Захід проходив у формі живого спілкування. На згадку про зустріч Василь Іванович подарував бібліотеці свою книгу з автографом.Читайте такожШановні працівники поштового зв’язку!

дата створення: 2018-10-09

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всесвітнього Дня пошти!

Пошта – це невід’ємна частина цивілізованого суспільства, один з найважливіших елементів інфраструктури держави. Це унікальний вид зв’язку, який дозволяє переправляти в будь-яку точку світу не просто інформацію, а й матеріальні об’єкти, і в цьому сенсі пошта абсолютно незамінна.

Приємно усвідомлювати, що в час мобільного зв’язку та Інтернету, поштовий зв’язок не втрачає свого значення, скорочуючи відстані і зберігаючи тепло людського спілкування, приваблюючи населення доступністю, традиційністю та надійністю.

Важко переоцінити те соціальне навантаження, яке ви, працівники пошти, несете на собі, приймаючи і обробляючи кореспонденцію, доставляючи передплатникам газети і журнали, пенсії та грошові допомоги, приймаючи оплату за комунальні та інші послуги.

Вітаючи зі святом, дякую за вашу сумлінну працю і бажаю вам міцного здоров’я, довголіття, особистого щастя, достатку в родинах, успіхів у роботі та радості від спілкування з людьми.

З повагою міський голова                                  Веліна Заяць

Детальніше...


Працівників комунальних підприємств та підприємств сфери побутового обслуговування населення привітали зі святом

дата створення: 2018-03-16

Перш за все завдяки комунальникам з року в рік змінюється загальний вигляд нашого рідного міста та населених пунктів: вони стають більш чистим, впорядкованим, освітленим, квітучим. Поліпшується якість водопостачання і водовідведення, утримання будинків та прибудинкових територій.

Сьогодні складно уявити без стабільної цілодобової роботи цих багатофункціональних служб, до яких відносяться: Комунальне підприємство «Житлово-експлуатаційне об’єднання» на чолі з Токарчуком Олександром Станіславовичем; Комунальне підприємство «Міськводоканал» на чолі з Дудкою Сергієм Миколаєвичем; Комунальним підприємством теплових мережа» на чолі з Сусляком Дмитром Анатолієвичем; Комунальним підприємством «Благоустрій Дунаєвеччини» на чолі з Михальським Леонідом Тадеушовичем.

Детальніше...