http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/05/31/2019-05-31_4231/images/images-32949.jpg
http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/05/31/2019-05-31_4231/images/images-12969.jpg

Заслуховування керівників установ

дата створення: 2019-05-31

30 травня, в приміщенні міської ради, відбулось засідання постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, фізкультури, спорту та соціального захисту населення, за участю міського голови, на якій детально було розглянуто фінансово-господарський стан двох комунальних установ Дунаєвецької міської ради. Необхідність проведення заслуховування керівників установ, регламентована планом роботи виконавчого комітету на II квартал 2019 року.

По результатах роботи комунальної установи Дунаєвецької міської ради «Міський центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю «Ластівка» доповідала її керівник - Отрубчак Олена Олексіївна, за її словами дану послугу слід розглядати в першу чергу як таку, яка надається власне не стільки дітям, як саме сім’ям в яких виховуються діти з інвалідністю. Також увагу присутніх було загострено на питанні заборгованості Маківської громади за отримані послуги мешканцям с. Маків, яка наразі сягає понад 100 тис. грн. Слід також розуміти, що даний заклад стовідсотково утримується за рахунок бюджету Дунаєвецької міської Ради. Повний текст доповіді додається.

Комунальне неприбуткове підприємство “Дунаєвецький центр первинної медико-санітароної допомоги” на засіданні представляли заступник головного лікаря закладу Ятчук Тетяна Володимирівна та гол. Бухгалтер Підлісна Оксана Вікторівна. До присутніх доведено основні показники 2018 та I кварталу 2019 років. Оскільки заклад, з другої половини 2018 року фінансується з Державного бюджету (Національна служба здоров’я України), то особливу увагу було сконцентровано на рівні укладених декларацій, який на даний час складає понад 76%. Цікавились присутні також питаннями щодо якості послуг, матеріально-технічного забезпечення, кадрового ресурсу, станом освоєння кошів міських програм, результатом виїзду флюорографа в населені пункти громади. Повний текст доповіді додається.

На завершення прозвучала пропозиція від міського голови, про необхідність запрошувати на засідання із заслуховування керівників закладів, які надають послуги поза межами нашої громади представників таких ОТГ. Дана пропозиція була підтримана одноголосно.

Автор:Інформаційно-комунікаційний ресурсний центр


Читайте такожУ зв’язку з прогнозованим похолоданням у громаді діють пункти обігріву

дата створення: 2018-02-26

Шановні громадяни!

Синоптики прогнозують значне похолодання.

Якщо ви помітите людей, які з певних причин довго перебувають просто неба, не залишайте їх у небезпеці, супроводіть до найближчого пункту обігріву.

Якщо ж людина не здатна іти або ж не реагує на ваші запитання, повідомте про ситуацію патрульних та швидку медичну допомогу (102 та 103 з мобільного безкоштовно).

Дунаєвецька міська рада повідомляє, що пункти обігріву знаходяться в приміщеннях міської ради; КУ Дунаєвецької міської ради «Міський культурно-мистецький, просвітницький центр» по вулиці Красінських, 10; КУ Дунаєвецької міської ради «Територіальний центр соціального обслуговування» по вулиці Базарній, 8; Шкільних освітніх закладах громади; Старостатах громади; Приймальне відділення районної лікарні.

Детальніше...


Касові апарати можна буде перевести на смартфони і планшети

дата створення: 2018-06-13

Уряд Володимира Гройсмана спрощує систему РРО аби зменшити адміністративні витрати бізнесу і детінізувати розрахунки

Сьогодні, 13 червня, Кабінет Міністрів ухвалив постанову «Про реалізацію експериментального проекту щодо реєстрації та експлуатації новітніх моделей програмних та/або програмно-технічних комплексів, призначених для реєстрації розрахункових операцій». Своїм рішенням Уряд підтримав запуск пілотного проекту, який дає можливість підприємствам встановлювати реєстратори розрахункових операцій (РРО) на мобільні телефони, планшети і персональні комп’ютери.

Детальніше...