http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/05/31/2019-05-31_4231/images/images-32949.jpg
http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/05/31/2019-05-31_4231/images/images-12969.jpg

Заслуховування керівників установ

дата створення: 2019-05-31

30 травня, в приміщенні міської ради, відбулось засідання постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, фізкультури, спорту та соціального захисту населення, за участю міського голови, на якій детально було розглянуто фінансово-господарський стан двох комунальних установ Дунаєвецької міської ради. Необхідність проведення заслуховування керівників установ, регламентована планом роботи виконавчого комітету на II квартал 2019 року.

По результатах роботи комунальної установи Дунаєвецької міської ради «Міський центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю «Ластівка» доповідала її керівник - Отрубчак Олена Олексіївна, за її словами дану послугу слід розглядати в першу чергу як таку, яка надається власне не стільки дітям, як саме сім’ям в яких виховуються діти з інвалідністю. Також увагу присутніх було загострено на питанні заборгованості Маківської громади за отримані послуги мешканцям с. Маків, яка наразі сягає понад 100 тис. грн. Слід також розуміти, що даний заклад стовідсотково утримується за рахунок бюджету Дунаєвецької міської Ради. Повний текст доповіді додається.

Комунальне неприбуткове підприємство “Дунаєвецький центр первинної медико-санітароної допомоги” на засіданні представляли заступник головного лікаря закладу Ятчук Тетяна Володимирівна та гол. Бухгалтер Підлісна Оксана Вікторівна. До присутніх доведено основні показники 2018 та I кварталу 2019 років. Оскільки заклад, з другої половини 2018 року фінансується з Державного бюджету (Національна служба здоров’я України), то особливу увагу було сконцентровано на рівні укладених декларацій, який на даний час складає понад 76%. Цікавились присутні також питаннями щодо якості послуг, матеріально-технічного забезпечення, кадрового ресурсу, станом освоєння кошів міських програм, результатом виїзду флюорографа в населені пункти громади. Повний текст доповіді додається.

На завершення прозвучала пропозиція від міського голови, про необхідність запрошувати на засідання із заслуховування керівників закладів, які надають послуги поза межами нашої громади представників таких ОТГ. Дана пропозиція була підтримана одноголосно.

Автор:Інформаційно-комунікаційний ресурсний центр


Читайте такожЗустріч з сімейним лікарем

дата створення: 2019-04-04

4 квітня в міській публічно-шкільній бібліотеці працівники організували зустріч членів Поважної ради з завідувачем АЗПСМ №1 лікарем загальної практики сімейної медицини - сімейним лікарем Медведюк Марією Максимівною.

Детальніше...


Усі на санчата!

дата створення: 2018-03-02
Детальніше...