http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/05/31/2019-05-31_3233/images/images-55511.jpg

ПРИВІТАННЯ З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

дата створення: 2019-05-31

   У перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначають добре і радісне свято – День захисту дітей.

   Від усього серця вітаю Вас з теплим та прекрасним святом – Міжнародним днем захисту дітей. Це свято не лише дітей, а й тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги. Адже діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє.

   Бажаю, щоб діти у всьому світі, щохвилини були радісними і щасливими. Немає більшого щастя аніж посмішки та сміх щасливих дітей. Вірю, що дорослі зроблять усе, щоб дитячі мрії стали дійсністю, адже саме для цього всі ми живемо та працюємо. Прошу всіх: зігрівайте теплом і любов’ю кожне дитяче серце щодня, об’єднуйте зусилля заради нашого та їхнього спокійного майбутнього, нехай маленькі дунаївчани ростуть достойними людьми, стають гордісттю нашого міста та нашої держави. Зичу вам, дорогі хлопчики та дівчатка, міцного здоров’я, успіхів, сяючих посмішок та щасливого дитинства!

   З повагою міський голова                       Веліна ЗаяцьЧитайте також"Децентралізація на практиці - вчимося один від одного"

дата створення: 2018-08-17

16 -17 серпня у семінарі на тему «Децентралізація на практиці – вчимося один від одного» взяли участь представники Дунаєвецької ОТГ : начальник Управління освіти, молоді та спорту Дунаєвецької міської ради Володимир Колісник, начальник відділу економіки, інвестицій та комунального майна виконавчого комітету Дунаєвецької міської ради Ірина Кадюк, старости сіл Іванківці - Оксана Бабій, Миньківці, Катеринівка, Городиська - Наталія Олійник...

Детальніше...