http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/05/31/2019-05-31_3233/images/images-55511.jpg

ПРИВІТАННЯ З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

дата створення: 2019-05-31

   У перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначають добре і радісне свято – День захисту дітей.

   Від усього серця вітаю Вас з теплим та прекрасним святом – Міжнародним днем захисту дітей. Це свято не лише дітей, а й тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги. Адже діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє.

   Бажаю, щоб діти у всьому світі, щохвилини були радісними і щасливими. Немає більшого щастя аніж посмішки та сміх щасливих дітей. Вірю, що дорослі зроблять усе, щоб дитячі мрії стали дійсністю, адже саме для цього всі ми живемо та працюємо. Прошу всіх: зігрівайте теплом і любов’ю кожне дитяче серце щодня, об’єднуйте зусилля заради нашого та їхнього спокійного майбутнього, нехай маленькі дунаївчани ростуть достойними людьми, стають гордісттю нашого міста та нашої держави. Зичу вам, дорогі хлопчики та дівчатка, міцного здоров’я, успіхів, сяючих посмішок та щасливого дитинства!

   З повагою міський голова                       Веліна ЗаяцьЧитайте такожШкільний КВН стартував!

дата створення: 2018-04-25

З метою розвитку дитячого та молодіжного руху КВНу в громаді, виявлення та підтримки юних обдарувань, їх цілеспрямованого розвитку та організації змістовного дозвілля учнівської молоді 19 квітня в КЗ ДМР «Будинок творчості школяра» відбулась перша гра Клубу веселих та найкмітливіших (КВН-2018).

Детальніше...


III Міжнародний саміт мерів

дата створення: 2018-10-09

Сьогодні, 9 жовтня, 100 мерів зібралися у Києві на Міжнародному Саміті мерів. Від Дунаєвецької міської об`єднаної триторіальної громади приймає участь секретар міської ради Микола Островський.

Міжнародний Саміт мерів (IMS) заснований у 2016 році як платформа для обміну досвідом між лідерами місцевого самоврядування та фахівцями місцевого розвитку світового рівня...

 

Детальніше...