http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/06/06/2019-06-06_3287/images/images-80733.jpg

Пропозиції громади

дата створення: 2019-06-06

Шановні мешканці Дунаєвеччини та громади в зв’язку з модернізацією офіційного сайту Дунаєвецької міської ради (посилання на сайт) просимо Вас, аби ви залишили в приватних повідомленнях на сторінці Фейсбук (залишати повідомлення тут) свої пропозиції стосовно тої інформації яку би хотіли бачити на перших рядках нашого сайту.

З повагою Інформаційно – комунікаційний ресурсний центр.

Автор:Інформаційно-комунікаційний ресурсний центр


Читайте такожПРИВІТАННЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ

дата створення: 2018-12-19

Дунаєвецька міська рада щиро вітає з Днем народження директора комунального закладу «Станція юних натуралістів» Чекман Марту Василівну.

Бажаємо радості, творчих злетів, підкорення крутих вершин, незмінного успіху! Нехай робота приносить Вам тільки натхнення і насолоду. Більше посміхайтеся, більше радійте, хай лише хороші новини приємно дивують Вас. Міцних нервів і умиротворених вихідних, незабутніх подорожей і справжнього сімейного щастя!

З повагою

міський голова                     Веліна Заяць

та колектив міської ради

Детальніше...


"Моя Україна - соборна єдина, і вільна"

дата створення: 2019-01-22

"Моя Україна - соборна єдина, і вільна" інформаційна бесіда до дня Соборності України.Масовий захід до дня Соборності України проведений спільно з будинком культури в Гірчичнянській публічній бібліотеці.Та перегляд документального фільму до дня   соборності.

Детальніше...