http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/06/07/2019-06-07_6983/images/images-30866.jpg

Оголошення про намір передачі в оренду нерухомого майна

дата створення: 2019-06-07

      Дунаєвецька міська рада з метою розміщення аптеки, пропонує для передачі в оренду частину нежитлового приміщення аптеки загальною площею 394 м2, що знаходиться за адресою: м. Дунаївці, вул. Шевченка, 88-В.
      За додатковою інформацією звертатись за адресою: м. Дунаївці, вул. Шевченка, 50, адмінбудинок Дунаєвецької міської ради, кабінет №17, відділ економіки, інвестицій та комунального майна, тел.(03858) 3-12-95.

Автор:Інформаційно-комунікаційний ресурсний центр


Читайте також

Привітання з Всесвітнім Днем охорони праці

дата створення: 2019-04-28

   28 квітня Україна разом з усім світом відзначає День охорони праці!
    Найвищі цінності – це життя і здоров’я людини. І їх захист потребує чималих зусиль, адже інколи людська діяльність пов’язана з небезпечними ситуаціями, особливо, при виконанні службових обов’язків.
   Всесвітній день охорони праці, що відзначається в Україні вже тринадцятий рік поспіль, привертає увагу громадськості до проблем охорони праці та сприяє підвищенню рівня безпеки на кожному робочому місці.
   Дунаєвецька міська об’єднана територіальна громада вітає та щиро бажає усім працівникам галузі та фахівцям, які безпосередньо слідкують за безпекою праці, доброго здоров’я, незгасної життєвої енергії, ясного травневого неба, сімейного тепла та затишку.

З повагою міський голова                 Веліна Заяць

та колектив міської ради

Детальніше...