http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/06/07/2019-06-07_5243/images/images-75386.jpeg

ГЕРОЇ НАШИХ СЕРДЕЦЬ: МТОТ ЗІБРАНО 9 НАДИХАЮЧИХ ІСТОРІЙ ПРО ЛЮДЕЙ, В ЖИТТЯ ЯКИХ ВТРУТИЛАСЯ ВІЙНА

дата створення: 2019-06-07

ГЕРОЇ НАШИХ СЕРДЕЦЬ – новий соціально-інформаційний проект МТОТ, що реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). У центрі проекту – реальні історії 9-ти героїв, чиї життя змінила війна на Сході та окупація Криму, але вони обрали не шлях помсти та зневіри. Вони вже сьогодні змінюють історію і крок за кроком будують мирне майбутнє.

На перший погляд вони – прості люди, пересічні наші співгромадяни: хірург райлікарні, директорка дитбудинку, бізнесмен, кінематографіст… Але долі їх – дивовижні, а сила волі – незламна.

 

Хірург Попаснянської райлікарні Олександр Ковальчук провів під обстрілами 380 операцій у мало не цілодобовому режимі.

Директорка Луганського обласного дитбудинку Катерина Донцова завадила перевезенню 69 діток до Росії й повернула їх на батьківщину.

У бізнесмена-горлівчанина Вадима Міндзюка з початком війни бойовики відібрали завод. Він знайшов у собі сили відкрити новий бізнес – але вже в Дитятках, селищі поряд із Чорнобильською зоною.

А найбільша мрія Шевкета Сейдаметова – майстерного художника-постановника таких шедеврів українського кіно, як “Хайтарма” та “Кіборги” – повернутися додому, у вільний від окупантів український Крим, до родичів та близьких.

 

Їхні історії свідчать: поняття “справжній герой” – це не порожні слова. Такі герої – поміж нас, їхні історії надихають, адже показують, що цей світ – все ще місце для боротьби за людські цінності навіть за найскладніших обставин. І це – лише маленька частина  історій, які зібрані Міністерством з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України та об’єднані на сайті https://heroes.mtot.gov.ua/

 

“Щодня у роботі Міністерства ми стикаємося з людьми, чиї історії по-справжньому вражають, – зазначає Вадим Черниш, Міністр з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України. – Це люди, які знайшли в собі сили та бажання почати життя спочатку. Це люди, які діють всупереч обставинам. Головне – вони стають ініціаторами змін у власному житті та житті людей, які їх оточують. Сотні історій на рік. Десятки на місяць. І сьогодні ми хочемо розповісти деякі історії таких людей, звичайних героїв. Переселенці та ветерани АТО/ООС, люди з інвалідністю та бізнесмени, лікарі та студенти – навколо цих людей вибудувався проект «Герої наших сердець». Їхні долі надихають, їхніми вчинками захоплюєшся. Заглиблюючись у їхні історії, розумієш, що саме завдяки таким українцям у нас є шанс подолати всі негаразди та побудувати світле, мирне майбутнє Це лише дев’ять історій. Насправді ж їх набагато більше”.

Автор:Інформаційно-комунікаційний ресурсний центр


Читайте такожПодаруй свято воїнам

дата створення: 2018-12-26

Україну охопило святкування Різдва Христового та Нового Року. Ці дні сповнені радості, добра та чудес. Дунаєвецька міська рада заради того, аби подарувати солдатам - захисникам святковий настрій та часточку душевного тепла, організувала акцію "Подаруй свято воїнам "...

Детальніше...


У Новій школі – все по новому!

дата створення: 2019-01-15

У Новій українській школі – все по новому. Докорінно змінився зміст освіти. Кожен день навчання учителі розпочинають з ранкової зустрічі у «ранковому колі». Потім продовжується цікава подорож у світ нових знань через проведення уроків: парну і групові форми, навчання через гру, уроками-квестами, уроками-тренінгами, уроками-подорожами тощо.

Якість початкової освіти забезпечують через формування ключових компетентностей, потрібних для успішної самореалізації в суспільстві. Саме тому вміло поєднують програмовий матеріал з життєвими ситуаціями, словесні методи навчання із демонстраційними та наочними засобами.

Детальніше...