http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/06/07/2019-06-07_1355/images/images-90455.jpg

Завершено роботи з поточного ремонту вулиці Загородньої та заїзду до вул. М.Іщенка

дата створення: 2019-06-07

Комунальним підприємством «Благоустрій Дунаєвеччини» завершено роботи з поточного ремонту вулиці Загородньої та заїзду до вул. М.Іщенка в місті Дунаївці. Ремонт проводився білощебеневим матеріалом фракцією від 0 до 40мм, загальна площа відремонтованого дорожнього полотна становить 1443,8 м2. Всього на дороги використано 420 т. матеріалу. Загальну вартість робіт виконавцем оцінено в 112,34 тис.грн.

Автор:Інформаційно-комунікаційний ресурсний центр


Читайте також«З рідним словом міцніє держава»:цикл заходів до Міжнародного дня рідної мови.

дата створення: 2019-02-21

Наша рідна українська мова – одна з найбагатших і наймелодійніших мов світу. Її порівнюють з калиною, бо вона така ж красива, як народний, улюблений символ українців, її порівнюють зі співом солов'я, бо лине вона, як ніжна пісня співучого соловейка.21 лютого традиційно в бібліотеках Дунаєвецької громади відзначають Міжнародний день рідної мови. Так, в Ганнівській публічно- шкільній бібліотеці відбулася виховна година з учнями 6-9 класів «Рідна калинова, щира і чудова – все це наша мова». 

Детальніше...


Привітання з Днем Народження

дата створення: 2019-05-17

   Сьогодні свій День народження святкує депутат міської ради Срюбко Олександр Олександрович.

   Шановний Олександре Олександровичу!

   Щиро вітаю Вас з Днем народження! Від усього серця бажаю Вам невичерпного оптимізму, натхнення й терпіння, підтримки у всіх Ваших добрих починаннях! Нехай примножуються плани і прагнення, а зусилля і справи сприяють розквіту нашогої громади.

   Зичу Вам щастя, радості, міцного здоров’я, гармонії і благополуччя, Божого благословення! Нехай кожен Ваш день буде наповнений корисними справами і теплом людських відносин, мрії втілюються у життя та приносять бажану радість і задоволення.

   З повагою міський голова                       Веліна Заяць

Детальніше...