http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/06/10/2019-06-10_4796/images/images-51352.jpg
http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/06/10/2019-06-10_4796/images/images-70995.jpg http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/06/10/2019-06-10_4796/images/images-6596.jpg

«КЕРІВНИК ГУРТКА-2019»

дата створення: 2019-06-10

4-6 червня у м. Київ відбувся заключний очний тур ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості». Це фахове змагання, яке сприяє підвищенню престижності педагогічної професії, пошуку новітніх методик та прогресивних форм роботи керівників гуртків закладів позашкільної освіти України.
У секції «Керівник гуртка художньо-естетичного напряму позашкільної освіти» Хмельниччину представляла творчий та талановитий керівник гуртка образотворчого мистецтва КЗ Дунаєвецької міської ради «Будинок творчості школяра» Наталя Анатоліївна Тищенко.

Вона гідно пройшла головні конкурсні випробовування, презентувала свій досвід «Моє педагогічне кредо» та провела фрагмент практичного заняття з учнями ЗОШ І-ІІІст. № 1 Шевченківського району міста Києва. Це була сафарі-подорож «Силует. Малюємо тварин сафарі» на якій діти, граючи, складали тварин із смаколиків ( печива, соломки…), вчились малювати тварин та створили колективний проект – фотошпалери для власної чи класної кімнати « Силуети тварин сафарі при заході сонця».

Журі високо оцінило нашого педагога, відзначивши новизну, оригінальність змісту та форм проведення заняття, професійну взаємодію з аудиторією; методичну цінність освітньої діяльності, ерудицію, нестандартність педагогічного мислення. Пишаємось, що в черговий раз у такому престижному конкурсі перемогу здобув педагог з м. Дунаївці.

Вітаємо з I місцем Наталю Анатоліївну!

Бажаємо успіхів та наснаги у подальшій професійній діяльності!

Автор:Інформаційно-комунікаційний ресурсний центр


Читайте такожСпільне засідання постійних комісій міської ради та пленарне засідання сорок другої позачергової сесії

дата створення: 2018-10-05

Сьогодні, 05 жовтня о 8:00 годині в залі засідань відбулося спільне засідання постійних комісій міської ради. На якому було обговорено питання порядку денного сорок другої позачергової сесії Дунаєвецької міської ради VII скликання. Після засідання постійних комісій відбулося пленарне засідання сорок другої позачергової сесії Дунаєвецької міської ради VII скликання на якому було розглянуто питання про затвердження Програми фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Дунаєвецький центр первинної медико-санітарної допомоги» Дунаєвецької міської ради на 2018-2019 роки, про внесення змін до міського бюджету на 2018 рік, про вилучення майна з господарського відання, про продаж земельної ділянки Каспровій Тетяні Миколаївні, про поновлення договору оренди землі.

Детальніше...


Привітання з Днем Народження

дата створення: 2019-05-07

      Сьогодні свій День народження святкує депутат міської ради Кісілюк Анатолій Йосипович.

      Шановний Анатоліє Йосиповичу!

      Щиро вітаємо Вас з Днем народження! Прийміть найщиріші побажання міцного здоров’я, безмежного людського щастя, сімейного добробуту. Нехай кожен новий день буде щедрим на успіхи та перемоги, багатим на радісні звістки, приємні події, особисті досягнення і благородні справи! Божої благодаті та всіляких гараздів вам і вашій родині!

     Зичимо, аби кожен Ваш день наповнювався найважливішими словами, які зігріватимуть душу, принесуть тепло й добро до Вашої родини!

      З повагою міський голова                           Веліна Заяць

Детальніше...