http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/06/13/2019-06-13_5675/images/images-60127.jpg

Фінал Чемпіонату України з волейболу серед юнаків та дівчат! Бронза наша!

дата створення: 2019-06-13

З 8 по 13 червня в с. Стрілкове Генічеського р-ну Херсонської обл. проходив фінал Чемпіонату України з волейболу серед юнаків та дівчат 2005 р.н. і молодша шкільна волейбольна ліга України. Юнаків Хмельницької обл. представляла команда Дунаєвецької ЗОШ І-ІІІ ст. №3. В напруженій боротьбі ми потрапили в четвірку найсильніших команд, де вибороли ІІІ місце і стали бронзовими призерами.

Автор:Інформаційно-комунікаційний ресурсний центр


Читайте такожМетодичний інтенсив

дата створення: 2019-11-05

1 листопада 2019 р. на базі Дунаєвецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія» проведено методичний інтенсив, організований спільно методичним кабінетом управління освіти, молоді та спорту Дунаєвецької міської ради та відділом моніторингу якості підготовки фахівців та підвищення їх кваліфікації Кам’янець – Подільського національного університету ім. І. Огієнка для педагогічних працівників Дунаєвецької міської ОТГ, Дунаєвецької селищної ОТГ, Смотрицької селищної ОТГ...

Детальніше...


Відбувся семінар "Як започаткувати власну справу‘‘

дата створення: 2018-12-14

 14 грудня в Дунаєвецькій районній філії Хмельницького обласного центру зайнятості для безробітної молоді відбувся семінар "Як започаткувати власну справу‘‘, в якому взяли участь та поділись своїми ідеями волонтер Корпусу миру США в Україні Кларк Хьюз та керівник Бізнес-центру Ради підприємців Дунаєвецкоі міської ради, приватний підприємець Юрій Войцехов.

Детальніше...