http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/06/18/2019-06-18_935/images/images-47242.jpg

ЗЕЛЕНА НЕДІЛЯ У БАТЬКІВСЬКІЙ ХАТІ

дата створення: 2019-06-18

Святкування Дня села, яке щороку відбувається в селах громади – гарна традиція, яка йде ще з далеких часів.

З кожним роком народні гуляння набирають обертів – участь беруть нові місцеві таланти, до заходу, який щороку збирає все більше і більше гостей, долучаються підприємці та інвестори.

15-16 червня, мешканці населених пунктів Нестерівці, Рачинці та Великої Кужелеви радо зустрічали гостей. Линули мелодії над селом, діти розважались на атракціонах, підприємці пропонували різноманітні смаколики, місцеві майстрині дивували виробами, а гостей зустрічали хлібом-сіллю.

Основні клопоти лягали на плечі старост та працівників культури, адже організація свята – справа нелегка, тим більше іменини святкуються раз на рік. Тому до святкування підходили креативно та з душею. «Вишенькою на торті» звичайно ставав святковий концерт – виконавці з хвилюванням виконували пісні, читали гуморески, танцювали. Старости з вдячністю звертались до селян, а дякувати їм є за що, адже люди в нашій громаді найпрацьовитіші. Вони не звикли до слави, але їх щоденна праця, життя – то джерело людської мудрості і самовідданості.

Жодне свято стороною не оминуло керівництво громади – завжди з подарунками та теплими словами поважні гості вітали іменинників з гарним святом та бажали кожному лише добра, злагоди, мирного неба над головою та рідної землі під ногами.

Сподіваємося, що і в наступні роки наші села будуть розвиватися, а добробут трудівників-села – покращуватися.

Автор:Інформаційно-комунікаційний ресурсний центр


Читайте такожСвою роботу розпочав «Англійський клуб»

дата створення: 2018-11-02

1 листопада у міській публічно-шкільній бібліотеці розпочав свою роботу «Англійський клуб», де проходило живе спілкування із американським волонтером Кларком Х`юзом. Запрошувались усі бажаючі. І таких знайшлося досить: це і школярі, і молодь, і дорослі, люди поважного віку. Звичайно, всім хотілося почути англійську мову, відточити свою вимову, покращити навички слухання і розуміння англійської. І це вдавалось...

Детальніше...


Тренінг від DESPRO “Жінки-лідери у місцевому самоврядуванні”

дата створення: 2018-07-17

Сьогодні в м. Києві відбувся тренінг «Жінки лідери у місцевому самоврядуванні» за підтримки Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO, в якому взяла участь міський голова Веліна Заяць.

В ході тренінгу працівниці районних, міських, сільських, селещних рад, закладів освіти говорили про залученість жінок у втілення реформи з децентралізації, міфи і гендерні стереотипи, ролі жінок у суспільстві, законодавчі аспекти забезпечення рівних прав і можливостей для жінок і чоловіків, залучення жінок до прийняття рішень на державному та місцевому рівнях

Детальніше...