http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/06/18/2019-06-18_935/images/images-47242.jpg

ЗЕЛЕНА НЕДІЛЯ У БАТЬКІВСЬКІЙ ХАТІ

дата створення: 2019-06-18

Святкування Дня села, яке щороку відбувається в селах громади – гарна традиція, яка йде ще з далеких часів.

З кожним роком народні гуляння набирають обертів – участь беруть нові місцеві таланти, до заходу, який щороку збирає все більше і більше гостей, долучаються підприємці та інвестори.

15-16 червня, мешканці населених пунктів Нестерівці, Рачинці та Великої Кужелеви радо зустрічали гостей. Линули мелодії над селом, діти розважались на атракціонах, підприємці пропонували різноманітні смаколики, місцеві майстрині дивували виробами, а гостей зустрічали хлібом-сіллю.

Основні клопоти лягали на плечі старост та працівників культури, адже організація свята – справа нелегка, тим більше іменини святкуються раз на рік. Тому до святкування підходили креативно та з душею. «Вишенькою на торті» звичайно ставав святковий концерт – виконавці з хвилюванням виконували пісні, читали гуморески, танцювали. Старости з вдячністю звертались до селян, а дякувати їм є за що, адже люди в нашій громаді найпрацьовитіші. Вони не звикли до слави, але їх щоденна праця, життя – то джерело людської мудрості і самовідданості.

Жодне свято стороною не оминуло керівництво громади – завжди з подарунками та теплими словами поважні гості вітали іменинників з гарним святом та бажали кожному лише добра, злагоди, мирного неба над головою та рідної землі під ногами.

Сподіваємося, що і в наступні роки наші села будуть розвиватися, а добробут трудівників-села – покращуватися.

Автор:Інформаційно-комунікаційний ресурсний центр


Читайте такожПродовжуємо ремонтні роботи

дата створення: 2019-06-21

Враховуючи дислокацією в нашому місті спецтехніки для укладення асфальту, а саме ПП “Араме” з м. Хмельницький, Дунаєвецькою міською радою замовлено поточний ремонт ще двох ділянок, які потребують негайного ремонту: це ділянка міської дороги в районі кола розв’язки та по вул. Базарна (нижня частина міського ринку). Підприємство вже приступило до виконання робіт.

Детальніше...


Великодні дива

дата створення: 2019-04-25

З весною приходить в нашу оселю найголовніше свято всіх християн – Великдень. 23.04.2019 року в КУ ДМР “Територіальний центр соціального обслуговування” відбувся захід, який мав назву «Великодні дива».

У ньому взяли участь діти, які є вихованцями ДБСТ та діти сімей СЖО Дунаєвецької ОТГ. Працівники відділення соціальної профілактики, адаптації та надання адресної допомоги запропонували дітям взяти участь у майстер-класі з розпису писанок, після чого кожен мав можливість прикрасити ними Великоднє гільце. Даний захід допоміг учасникам краще пізнати традиції та звичаї нашого народу, розвивати творчі здібності та фантазію.

Детальніше...