http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/07/05/2019-07-05_8591/images/images-19696.jpg

Правила обережної поведінки на воді!

05.07.2019

Напередодні святкування дня Івана Купала, під час літньої спеки, коли кожен бажає освіжитися у воді, нагадуємо основні правила безпеки на водоймах.
Основними причинами загибелі людей на водних об’єктах є купання в необладнаних, неперевірених місцях і місцях, де купання заборонено, купання в нетверезому стані, пустощі дітей у воді без нагляду дорослих.
Правила безпеки, яких необхідно дотримуватись під час відпочинку на воді:

 • купайтеся тільки у спеціально відведених та обладнаних місцях;
 • не купайтеся відразу після прийому їжі та в нетверезому стані;
 • не доводьте тіло до сильного ознобу – купатися можна не більше 10-15 хвилин;
 • не переривайте купання частими виходами із води і не стійте мокрими на вітрі;
 • при судомах не розгублюйтесь, намагайтеся утриматися на поверхні води, кличте на допомогу;
 • потрапивши у сильну течію, не боріться проти неї, а пливіть за течією, наближаючись до берега;
 • не плавайте далеко від берега, не запливайте за попереджувальні знакию

Забороняється:

 • стрибати у воду з містків, дамб, причалів, дерев, високих берегів, човнів, катерів;
 • подавати помилкові сигнали небезпеки;
 • заходити глибше, ніж по пояс, людям, які не вміють плавати;
 • підпливати близько до плавзасобів, які проходять неподалік від місць купання;
 • використовувати для плавання такі небезпечні засоби як дошки, колоди, камери від автомобільних шин та інше знаряддя, не передбачене для плавання.


Пам’ятайте, що лише дотримання елементарних правил безпеки вбереже Вас від трагічних наслідків!

Автор:Інформаційно-комунікаційний ресурсний центр


Читайте також   До уваги платників ПДВ: реєстрація ПН/РК здійснюється з урахуванням граничних строків

24.05.2019

   У зв’язку з численними запитами платників податків щодо порядку нарахування штрафних санкцій за порушення термінів реєстрації розрахунків коригування до податкових накладних, якими передбачається зменшення суми компенсації вартості товарів/послуг їх постачальникам, Державна фіскальна служба України інформує, що відповідно до пункту 201.10 статті 201 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) реєстрація податкових накладних та/або розрахунків коригування до податкових накладних у Єдиному реєстрі податкових накладних (далі – ЄРПН) повинна здійснюватися з урахуванням граничних строків: 

Детальніше...


«Мистецька скарбничка» поєднала талантів громади

08.02.2018

Кажуть, що талановита людина – талановита у всьому. Про таких ще говорять – майстер на всі руки, адже за що б не взявся такий умілець, чи то вишивку бісером, чи то плетіння з лози, все у нього виходить справжнім витвором мистецтва. А уявіть що буде, якщо зібрати понад п'ятдесят таких талановитих майстрів під одним дахом? А вийде не що інше, як фестиваль «Мистецька скарбничка», що відбувся у нашому місті 7 лютого та об’єднав учасників чотирьох майстер-класів, котрі проводилися напередодні для мешканців Дунаєвеччини в комунальному закладі міської ради «Територіальний центр соціального обслуговування». В урочистостях, присвяченим завершенню мистецького проекту, взяли участь керуюча справами міської ради Галина Панасевич, новопризначений начальник Центру надання адміністративних послуг Алла Бец, директор Територіального центру соціального обслуговування Віктор Драпатий, голова громадської організації «Наше Поділля», куратор проекту Юрій Степанець, голова ГО Дунаєвецьке районне товариство інвалідів Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України», керівник проекту Раїса Попюк та інші.

Детальніше...