http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/07/10/2019-07-10_634/images/images-85273.jpg
http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/07/10/2019-07-10_634/images/images-57696.jpg

Бізнес-форум з питань підприємництва

дата створення: 2019-07-10

Бізнес-форум таки відбувся. Не дивлячись на те, що багато підприємців не виявили бажання підтримати власну справу, розібратися з тонкощами законотворення щодо підприємництва, запитати і отримати відповідь у осіб, які дійсно можуть вплинути на покращення умов нашої роботи. Не дивлячись на зайнятість кандидата у народні депутати Гереги О.В., який пообіцяв і прийняв участь у роботі форуму, уважно вислухав наші проблеми і розповів багато цікавого та потрібного про те, як покращити умови і клімат ведення бізнесу на території ОТГ, про державні програми підтримки і пільгові кредити, податкові канікули для молодих підприємців, які виявили бажанння розпочати власну справу. Піднято питання про діяльність місцевого ринку, підготовки кадрів, кооперацій, заготівельного центру, сімейних фермерських господарств і навіть приватного музею. Було надзвичайно цікаво і корисно. Єдина проблема наших підприємців - це малий рівень ініціативності, наполегливості і розуміння того, що "разом легше і бізнесом займатись"

Автор:Рада підприємців


Читайте такожЦі медичні послуги будуть безкоштовні вже з липня

дата створення: 2019-02-07

З липня 2019 року Національна служба здоров’я оплатить 54 діагностичні та лікувальні послуги за скеруванням вашого сімейного лікаря, терапевта або педіатра.

Безоплатно зможете пройти обстеження на поширені хвороби внутрішніх органів, серця, легенів та найрозповсюдженіші види онкології у чоловіків і жінок.

Детальніше...


Привітання з Днем народження

дата створення: 2019-02-05

Сьогодні свій День народження зустрічає начальник комунального підприємства «Міськводоканал» Дунаєвецької міської ради Дудка Сергій Миколайович.

Шановний Сергію Миколайовичу!

Щиро вітаю Вас з Днем народження!

Бажаю Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях. Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння. Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення. Хай і надалі буде плідною Ваша праця. Нехай кожен новий день буде щедрим на успіхи та перемоги, багатим на радісні звістки, приємні події, особисті досягнення і благородні справи!

Зичу, аби кожен Ваш день наповнювався найважливішими словами, які зігріватимуть душу, принесуть тепло й добро у Ваше життя!

З повагою, 

міський голова                                               Веліна Заяць

Детальніше...