http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/07/16/2019-07-16_4512/images/images-65802.png

Благодійна акція «Готуємо дітей до школи»

дата створення: 2019-07-16

Щорічно напередодні нового навчального року комунальною установою Дунаєвецької міської ради «Територіальний центр соціального обслуговування» проводиться благодійна акція «Готуємо дітей до школи», основною метою якої є зменшення батьківських витрат на придбання шкільного приладдя для дітей з соціально незахищених категорій: дітей із багатодітних та малозабезпечених сімей, дітей учасників АТО та внутрішньо-переміщених осіб.

В акції можуть прийняти участь всі небайдужі — благодійні, громадські, релігійні організації, установи та підприємства різних форм власності, фізичні особи.

Бажаючі допомогти канцелярським та шкільним приладдям, одягом або взуттям, можуть звертатися за адресою: м. Дунаївці, вул. Базарна, 8 каб. 9, тел. 20-6-02; моб.: 0961163052.

Автор:Інформаційно-комунікаційний ресурсний центр


Читайте такожРозпочато роботи з ремонту пошкодженого стихією «Панасівського» мосту

дата створення: 2019-05-27

   21 травня 2019 року розпочато роботи з ремонту пошкодженого стихією «Панасівського» мосту, що наразі перебуває на обслуговуванні Служби автомобільних доріг у Хмельницькій області. Зі слів присутніх на об’єкті працівників, в разі сприятливих погодних умов, роботи будуть завершені протягом 5–10 робочих днів. Підрядником даних робіт виступає ТОВ «МІСТ БУД ІНВЕСТ» (м. Хмельницький).

   Сподіваємось, що даний графік буде витримано.

Детальніше...


Дитяче свято "Туристичні канікули"

дата створення: 2018-08-20

19 серпня у міському сквері діток забавляли працівники КЗДМР «Станція юних туристів».

Уся розважальна програма проходила у туристському дусі під девізом: «Один за всіх, і всі тягнуть одного». Команди завзято носили дрова, символічно готували суп із макаронів та квасолі, заготовляли яблука, були «сіамськими близнюками», стоногами, "носителями" води...

Детальніше...