http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/08/01/2019-08-01_4015/images/images-6340.jpg
http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/08/01/2019-08-01_4015/images/images-61444.jpg

Наші села найкращі!

дата створення: 2019-08-01

Під час онлайн-голосування з 20-ти кращих заявок кожен охочий міг віддати свій голос за одне або декілька сіл. В результаті були визначені 11 бізнес-планів розвитку сільських територій, з яких Експертна рада конкурсу відібрала п’ятірку найкращих, які проходять у III етап конкурсу — фінал.

Отож, фіналісти!

1. Щасливцеве, Херсонська обл. Створення доступного пляжу для інвалідів на візках та інших маломобільних груп (721 балів);

2. Скрипаї, Харківська обл. Будівництво та облаштування двох майданчиків для збирання та сортування ТПВ (697 балів);

3. Залізняк, Сумська обл. Придбання інвентарю для місцевої цикорної кав'ярні-бібліотеки з аграрною та екологічною літературою для туристів і мешканців (686 балів); 

4. Лисець, Хмельницька обл. Облаштування оглядового майданчика та будиночків для ведення торгівлі продуктами місцевого виробництва (638  балів);

5. Скотареве, Черкаська обл. Облаштування прибережної зони відпочинку навколо ставка в центрі села (624 балів).

Відсьогодні стартує «Неймовірний сільський автопробіг», який триватиме до 30 серпня. Журналісти видання відвідають кожне з 5-ти сіл, щоб переконатися в його неймовірності та допомогти підготуватися до захисту свого бізнес-проекту перед членами Експертної ради у вересні цього року.
Нагадаємо, що село-переможець IV Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України 2019» отримає 100 тис. грн на реалізацію бізнес-проекту (частина коштів виграшу буде зібрана за допомогою челенджу, який AgroPortal.ua організовує спільно з освітнім проектом «Агрокебети»). Під призом мається на увазі сертифікат на певну суму з подальшою закупівлею для села організаторами необхідного інвентарю для реалізації бізнес-проекту. Сума вказана без урахування податків та зборів.
Одне з 11-ти сіл-півфіналістів отримає у подарунок від Посольства Королівства Нідерланди в Україні зелену алею, що дозволить селу стати ще привабливішим.
Компанія «Бейкер Тіллі Україна» надасть одному із 11-ти сіл-півфіналістів грошову преміюна часткове покриття витрат при реалізації бізнес-проекту.

Автор:Інформаційно-комунікаційний ресурсний центр


Читайте такожПрезидент підписав Закон щодо умов забезпечення соціальним житлом внутрішньо переміщених осіб

дата створення: 2018-10-10

Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про житловий фонд соціального призначення» щодо умов забезпечення соціальним житлом внутрішньо переміщених осіб...

Детальніше...


ПРИВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ З ЯБЛУЧНИМ СПАСОМ

дата створення: 2019-08-19

Шановні жителі громади!

Щиро вітаю вас із величним християнським святом Преображення Господнього, яке в Україні з давніх-давен більш знане, як Яблучний Спас.
У цей день бажаю вам миру, злагоди та Божої благодаті.
Нехай це свято надихає нас на добрі справи, наповнює серця любов’ю ближніх, дарує здоров’я, мир, сімейний затишок і добробут.
Хай Милостивий Господь преобразить ваше життя на краще.

З повагою міський голова                                      Веліна Заяць

Детальніше...