ФК «Епіцентр» переміг у фіналі!

27.08.2019

26 серпня, на СК «Поділля» у місті Хмельницький відбувся фінал Кубку Хмельницької області з футболу в якому зустрічався ФК «Епіцентр» та ФК «Іскра» з смт. Теофіполь.
Фінальна зустріч розпочалась прогнозовано під акомпанемент атак Дунаєвчан, гравці команди з Теофіполя діяли виключно на контратаках які особливої небезпеки не створили біля воріт нашої команди.
Натомість гравці ФК «Епіцентр» досить цікаво комбінували та створили низку гольових моментів один з яких втілився у забитий м‘яч, на 27 хвилині рахунок у матчі відкрив Руслан Івашко. На перерву команди пішли за мінімальної переваги Дунаєвчан з рахунком 1-0.
Другий тайм розпочався знову із атак нашої команди, які закінчились взяттям воріт суперника. На 50 хвилині Руслан Івашко подвоїв перевагу Дунаєвчан. За декілька хвилин чергова атака Дунаєвчан призвела до ще одного голу, на 53 хвилині після гольової передачі Руслана Івашка відзначився Андрій Беженар який встановив рахунок 3-0.
Попри вагому перевагу у рахунку наша команда продовжувала атакувати і далі володіти ігровою перевагою яку втіли у ще один м’яч який не зарахував арбітр, на його думку в атаці порушив правила Руслан Івашко.
Під завісу поєдинку змогли і гравці ФК «Іскри» забити м’яч у ворота нашої команди але його рефері також не зарахували через положення поза грою в якому перебував нападник нашого суперника.
Отож, фінальний свисток сигналізував про перемогу ФК «Епіцентр» з рахунком 3-0. Наша команда завоювала Кубок Хмельницької області з футболу. У продовж турніру не зазнавши жодної поразки і пропустивши лише один м’яч, при цьому забивши 23 м’ячі у ворота суперників.
Руслана Івашка було визнано кращим гравцем у складі ФК «Епіцентр»!

Автор:КУ ДМЦ ФЗН «Спорт для всіх»