http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/09/06/2019-09-06_2182/images/images-40818.jpg
http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/09/06/2019-09-06_2182/images/images-2755.jpg

У країні книжкового царства

дата створення: 2019-09-06

З метою ознайомлення учнів 1 класу із роботою бібліотеки с. Великої Побійни, виховання любові та шани до книги, 6 вересня бібліотекарем Бобрик Л.А. було проведено екскурсію-знайомство для першокласників «У країні книжкового царства»
У вигляді цікавої гри діти ознайомилися із основним вмістом бібліотеки та повторили свої знання про казки. Також переглянули новинки періодики для малят та ознайомилися з правилами користування книжками. Першокласники читали та відгадували загадки, вгадували казкових героїв за ілюстраціями, впізнавали предмети казкових героїв з «Чарівної торбинки» та за асоціаціями.

Автор:Інформаційно-комунікаційний ресурсний центр


Читайте такожБезпечний Інтернет для учнів

дата створення: 2018-02-07

Кожного року у другий вівторок лютого світ відзначає День безпечного Інтернету. Україна долучилася до святкування цього дня ще у 2004 році.

Тому саме сьогодні, 6 лютого, у центрі інформації та інноваційних послуг міської бібліотеки було проведено низку цікавих заходів на підтримку безпечного користування всесвітньою мережею. Бібліотекар відділу Хозінська Галина провела пізнавальний урок, на якому у цікавій формі були розглянуті правила користування та поведінки у соціальних мережах та у Інтернеті загалом. Користувачі виявилися молодцями!
Приємно було спостерігати за дітьми, які досить жваво реагували та достатньо вірно відповідали на питання що до ситуацій, які трапляються у кіберпросторі. Не дивлячись на юний вік, діти вже розуміють поняття - приватна інформація. Досить серйозна тема, що була розкрита у ігровій формі, зацікавила учнів, тому й вели вони діалог з бібліотекарем активно та невимушено. Школярі із задоволенням переглянули відео «Безпечний Інтернет для учнів».

Детальніше...