http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/09/09/2019-09-09_4627/images/images-61415.jpg
http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/09/09/2019-09-09_4627/images/images-89099.jpg http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/09/09/2019-09-09_4627/images/images-15846.jpg

Герої нашого часу

дата створення: 2019-09-09

22 травня 2014 року під Волновахою Донецької області загинув наш односельчанин Володимир Овчарук, одним із перших в Хмельницькій області.

9 вересня 2019 року учні та вчителі Лисецької ЗОШ І-ІІІ ст., працівники культури, староста та жителі села Лисець зібралися біля меморіальної дошки яка встановлена на честь односельчанина Володимира Овчарука. Ворожа куля обірвала життя Володимира, на той час йому ще не було 35 років. І вже п’ятий рік його батьки, дружина, діти, сестра усі хто його знав і шанує цю відважну людину збираються біля меморіальної дошки встановленої на стіні школи в пам'ять про те що в Лисецькій школі навчався Володимир.

Захід відкрито гімном України. Траурний мітинг приурочений пам’яті В.Овчарука відкрила директор школи Алла Медведюк, хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблого. Учні школи прочитали вірші приурочені захисникам України – воїнам АТО. До слова запросили: старосту села Тетяну Підлапушну, першу вчительку Лідію Кучеряву та маму Володимира Овчарука - Лідію Михайлівну, яка побажала учням школи успіхів у навчанні, здоров’я щоб вони ніколи не знали горя, щоб їхні батьки були поряд з ними. У день народження збираються за святковим столом з радістю, а ми з болем і сумом відзначаємо 40 років від Дня народження, біля меморіальної дошки.

Кінець заходу учні та присутні поставили квіти до меморіальної дошки загиблого воїна та організованою ходою відвідали могилу де поклали квіти і пом’янули хвилиною мовчання. Батьки Володимира Овчарук Борис Степанович та Лідія Михайлівна подякували присутнім за те що не забувають про їхнього сина та відзначають дні пам’яті, усіх присутніх Лідія Михайлівна пригостила шоколадками.

Вічна пам’ять і слава загиблим Героям – захисникам України!

Автор:Бібліотекар публічно – шкільної бібліотеки К.Тел


Читайте такожВідповідальність за булінг

дата створення: 2019-02-04

 

У кожної людини є право –

любити іншого або не любити,

поважати або не поважати …

Але ні у кого немає права бити людину –

нехай навіть просто словесно.

Насильство у школі – буденна реальність для багатьох людей в усьому світі. Переслідування, знущання, погрози онлайн, образи – все це негативно впливає на школяра та його успіхи в навчанні. Практично в кожному класі є учні, які стають об’єктами глузувань та знущань, а також агресори, які є ініціаторами булінґу.

 

Детальніше...


   До уваги платників ПДВ: реєстрація ПН/РК здійснюється з урахуванням граничних строків

дата створення: 2019-05-24

   У зв’язку з численними запитами платників податків щодо порядку нарахування штрафних санкцій за порушення термінів реєстрації розрахунків коригування до податкових накладних, якими передбачається зменшення суми компенсації вартості товарів/послуг їх постачальникам, Державна фіскальна служба України інформує, що відповідно до пункту 201.10 статті 201 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) реєстрація податкових накладних та/або розрахунків коригування до податкових накладних у Єдиному реєстрі податкових накладних (далі – ЄРПН) повинна здійснюватися з урахуванням граничних строків: 

Детальніше...