http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/10/04/2019-10-04_426/images/images-10143.jpg

Засідання виконавчого комітету про коригування тарифів на послуги з централізованого опалення

дата створення: 2019-10-04

4 жовтня, в приміщенні Дунаєвецької міської публічно-шкільної бібліотеки відбулось засідання позачергового виконавчого комітету, під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади Сергія Яценка. На порядок денний було винесено 12 питань, основну увагу було приділено питанню «Про коригування тарифів на послуги з централізованого опалення», в ході його обговорення було визначено, що тарифи для населення з будинковим тепловими лічильником залишились не змінні в порівнянні з 2018 роком.
Стосовно користувачів послугами у яких відсутній будинковий тепловий лічильник також для абонентів 2-Ї групи (бюджетні установи) та для 2-Ї групи споживачів (комунально - побутові споживачі та підприємці) тарифи подекуди зростуть.
Рішення засідання виконавчого комітету будуть оприлюднені на сайті Дунаєвецької міської ради протягом п’яти робочих днів з моменту прийняття.

Автор:Інформаційно-комунікаційний ресурсний центр


Читайте такожВідбулось відзначення Дня людей похилого віку

дата створення: 2019-10-02

1 жовтня в приміщенні територіального центру відбувся захід приурочений відзначенню Міжнародного дня людей похилого віку.
Щоб віддати шану людям, за спиною яких віковий життєвий досвід, поколінню, яке вистраждало під чорним крилом голодоморів, яке вистояло криваве пекло Другої світової війни , яке відбудувало зруйноване і допомагає нам творити майбутнє...

Детальніше...


Проєкт "Поліцейський офіцер громади" на Дунаєвеччині

дата створення: 2019-08-16

Вчора, 15 серпня у місті Хмельницькому відбулась презентація проєкту "Поліцейський офіцер громади" за участі Голови Національної поліції України Сергія Князєва, керівництва Хмельницької обласної державної адміністрації та облради, а також ГУ НП у Хмельницькій області. Участь у проєкті беруть 35 громад Хмельниччини, які пройшли відбір у тому числі Дунаєвецька ОТГ.

Детальніше...