http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/10/04/2019-10-04_426/images/images-10143.jpg

Засідання виконавчого комітету про коригування тарифів на послуги з централізованого опалення

04.10.2019

4 жовтня, в приміщенні Дунаєвецької міської публічно-шкільної бібліотеки відбулось засідання позачергового виконавчого комітету, під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади Сергія Яценка. На порядок денний було винесено 12 питань, основну увагу було приділено питанню «Про коригування тарифів на послуги з централізованого опалення», в ході його обговорення було визначено, що тарифи для населення з будинковим тепловими лічильником залишились не змінні в порівнянні з 2018 роком.
Стосовно користувачів послугами у яких відсутній будинковий тепловий лічильник також для абонентів 2-Ї групи (бюджетні установи) та для 2-Ї групи споживачів (комунально - побутові споживачі та підприємці) тарифи подекуди зростуть.
Рішення засідання виконавчого комітету будуть оприлюднені на сайті Дунаєвецької міської ради протягом п’яти робочих днів з моменту прийняття.

Автор:Інформаційно-комунікаційний ресурсний центр


Читайте також

В бібліотеках громади пройшли заходи до Міжнародного дня рідної мови

21.02.2020

Традиційно 21 лютого, з нагоди Міжнародного дня рідної мови, у бібліотеках громади була проведена низка заходів, щоб ще раз долучитися вустами і серцем до материнської мови, найкращої, найсвятішої, найріднішої...

Детальніше...