http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/10/04/2019-10-04_1665/images/images-79389.jpg

Другий форум регіонів України та Республіки Білорусь

дата створення: 2019-10-04

4 жовтня у місті Житомир проходить другий форум регіонів України та Республіки Білорусь . Учасником делегації Хмельницького регіону стала міський голова Веліна Заяць. Основні заходи форуму проходять у Житомирі та Бердичеві. Зокрема сьогодні відбулось пленарне засідання форуму за участі президентів України Володимира Зеленського та президента Республіки Білорусь Олександра Лукашенка, однією із основних цілей цього форуму - налагодження співпраці у сфері бізнесу між представниками двох країн. Результатом дводенного форуму стало підписання більше 40 угод про економічну співпрацю.

Розвиваємо громаду разом у співпраці !

Автор:Інформаційно-комунікаційний ресурсний центр


Читайте також«Дунаєвеччина – мій рідний край»

дата створення: 2018-03-22

Дунаєвеччина! Земля багата і красива: золотом нив, зеленню лісів, блакиттю річок.

Вона – древня і молода, славна своїм минулим, своїми людьми, трудівниками, синами і дочками, що прославляли і прославляють її.

До 95- річчя створення Дунаєвецького району, спеціалісти Центру соціальної реабілітації дітей з інвалідністю «Ластівка», підготували для своїх вихованців цикл тематичних занять з розділу «Дунаєвеччина – мій рідний край», на яких діти змогли ознайомитись з історією створення Дунаєвецького району, його минулим та життям сьогоднішнього дня, з природою рідного краю, культурою народу.

Ще Софія Русова зазначила: «Прищепити національні риси у дітей можна лише орієнтуючись на специфіку природи, географічне розташування, клімат, історію рідного краю».

Детальніше...


Порядок зарахування у 1-й клас у 2018 році: відповіді на найпоширеніші запитання

дата створення: 2018-05-10

Право здобувати початкову освіту у школі, найближчій до місця проживання – це право за Законом чи «закріпачення»?

Дитина НЕ ЗОБОВ’ЯЗАНА, а МАЄ ПРАВО навчатися в закладі освіти, на території обслуговування якого вона проживає. І таке її право ГАРАНТОВАНЕ Законом України «Про освіту».

Відповідно до абзаців другого і третього частини 1 статті 13 Закону України «Про освіту» кожна особа має право здобувати початкову та базову середню освіту в закладі освіти (його філії), що найбільш доступний та наближений до місця проживання особи. Це право ГАРАНТУЄТЬСЯ, але не виключає можливість для батьків обрати інший заклад освіти.

Зазначена гарантія реалізується через частину 7 статті 18 Закону України «Про загальну середню освіту», згідно з якою «ПРАВО НА ПЕРШОЧЕРГОВЕ ЗАРАХУВАННЯ до початкової школи мають діти, які проживають на території обслуговування цієї школи».

Детальніше...