http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2020/01/11/2020-01-11_5856/images/images-93323.jpg

До уваги платників податків, зборів, платежів, органів податкової служби, органів податкової служби, інших органів, що контролюють справляння надходжень до бюджетів податків, зборів, платежів, розпорядників бюджетних коштів, на рахунки яких зараховуються

11.01.2020

Управління Державної казначейської служби України у Дунаєвецькому районі Хмельницької області повідомляє, що з 01.01.2020 у Державній казначейській службі України введено в дію нові рахунки для зарахування до бюджетів податків, зборів, платежів, власних надходжень бюджетних установ та інших доходів бюджету, відкриті відповідно до Плану рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі, затвердженого наказом Міністерства фінаснів України від 31.12.2013 №1203, та з урахуванням міжнародного номеру банківського рахунку IBAN.

Проте, за операційні дні 2020 року продовжує надходити велика кількість платежів на рахунки, які діяли до 01.01.2020, що не дає можливості здійснити їх зарахування до державного та місцевих бюджетів та на рахунки бюджетних установ.

Звертаємо Вашу увагу на те, що міжнародні номера банківських рахунків IBAN розміщені на сайті Головного управління Державної казначейської служби України у Хмельницькій області в розділі Реквізити рахунків за адресою - https://khm.treasury.gov.ua./ua/rekviziti-rahunkiv2/z-01012020-rekviziti.

У зв'язку з цим, податки, збори, платежі до бюджетів, власні надходження бюджетних установ та інших доходів бюджету не будуть зараховані до відповідних бюджетів. Такі кошти “як незясовані надходження” Казначейством повертатимуться банківським установам, через які здійснювалася оплата.

Окрім того, несвоєчасна сплата податків і зборів тягне нарахування штрафних санкцій і пені відповідними контролюючими органами. Тому, просимо платників сплачувати податки, збори, платежі до бюджетів на міжнародні номера банківських рахунків IBAN.

Автор:Фінансове управління


Читайте такожРозпочато ямковий ремонт доріг

21.02.2020

Якісні автомобільні дороги – це запорука ефективного розвитку економіки, активної господарської діяльності кожної громади, збереження довговічності експлуатації автотранспорту та забезпечення безпеки руху на шляхах...

Детальніше...


21 лютого - Міжнародний день рідної мови

21.02.2020

Цю дату визначено в жовтні 1999 року на 30-ій сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО з метою привернення уваги світової прогресивної спільноти до безправного становища багатьох поневолених народів, у яких намагаються відібрати рідну мову –основну ознаку нації. В Україні це свято відзначають з 2002 року...

Детальніше...