ПЛАН РОБОТИ МІСЬКОЇ РАДИ НА ТИЖДЕНЬ з 27.01.2020 року по 02.02.2020 року
Час проведення |
Захід |
Заходи в підзвітних установах та закладах |
ПОНЕДІЛОК 27.01.2020 |
||
08.00 |
Нарада керівництва міської ради (конференц-зал ДМР) |
|
09.00 – 13.00 |
Прийом громадян з особистих питань (керуюча справами виконавчого комітету Панасевич Г.І.) |
|
10.00 |
Нарада міського голови з керівниками комунальних підприємств (конференц-зал ДМР) |
|
10.30 |
|
Нарада з питань освіти (Управління освіти, молоді та спорту ДМР) |
12.00 |
|
Відеоурок «Освенцим. Нацистський табір смерті» (КЗ ДМР «Історико-краєзнавчий музей») |
13.00 |
|
Нарада з питань культури (Управління культури, туризму та інформації ДМР) |
14.00 |
Мітинг-реквієм вшанування пам’яті жертв Голокосту «Тут страх в повітрі висне і тепер» (с. Дем’янківці) |
|
14.00 |
|
Нарада з військовим комісаром районного військового комісаріату (Управління освіти, молоді та спорту ДМР) |
14.30 |
|
Нарада з питань соціального захисту (КУ ДМР «Територіальний центр соціального обслуговування») |
15.00 |
|
Звіт старости про свою роботу на відкритій зустрічі з громадянами (с. Рачинці) |
ВІВТОРОК 28.01.2020 |
||
09.00 – 13.00 |
Прийом громадян з особистих питань (міський голова Заяць В.В.) |
|
10.00 |
|
Звіт старости про свою роботу на відкритій зустрічі з громадянами (с. Заставля) |
10.00 |
Участь у практикумі із застосуванням законодавства: «Місцеві вибори за новим Виборчим кодексом» (м. Хмельницький) |
|
10.00 |
|
Семінар для працівників культури громади «Опис та облік елементів нематеріальної культурної спадщини» (КУ ДМР «Міський культурно-мистецький, просвітницький центр») |
11.00 |
Участь у розширеному засіданні колегії облдержадміністрації у відеорежимі (Райдержадміністрація) |
|
13.00 |
|
Звіт старости про свою роботу на відкритій зустрічі з громадянами (с. Залісці) |
13.00 |
|
Заходи КЗ ДМР «Будинок творчості школяра» до дня позашкілля (Голозубинецька ЗОШ) |
13.00 |
|
Конкурсна програма «Битва лідерів» (КЗ ДМР «Будинок творчості школяра») |
15.00 |
|
Звіт старости про свою роботу на відкритій зустрічі з громадянами (с. Чаньків) |
СЕРЕДА 29.01.2020 |
||
09.30 |
|
Конкурсна програма «Битва лідерів» (КЗ ДМР «Будинок творчості школяра») |
14.00 |
Засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, сплати податків до міського бюджету (конференц-зал ДМР) |
|
14.00 |
|
Відеоурок «Крути. Молода кров» (КЗ ДМР «Історико-краєзнавчий музей», КУ ДМР «Дунаєвецька міська публічно-шкільна бібліотека») |
ЧЕТВЕР 30.01.2020 |
||
09.30 |
|
Конкурсна програма «Битва лідерів» (КЗ ДМР «Будинок творчості школяра») |
10.00 |
Участь у засіданні колегії райдержадміністрації |
|
10.00 |
|
Звіт старости про свою роботу на відкритій зустрічі з громадянами (с. Вихрівка) |
11.00 |
|
Знайомство з творчістю В.Нестайко (КУ ДМР «Дунаєвецька міська публічно-шкільна бібліотека») |
13.00 |
|
Звіт старости про свою роботу на відкритій зустрічі з громадянами (с. Нестерівці) |
П’ЯТНИЦЯ 31.01.2020 |
||
09.00 – 13.00 |
Прийом громадян з особистих питань (заступник міського голови Яценко С.М.) |
|
10.00 |
|
Звіт старости про свою роботу на відкритій зустрічі з громадянами (с. Воробіївка) |
12.00 |
|
Звіт старости про свою роботу на відкритій зустрічі з громадянами (с. Січинці) |
15.00 |
|
Звіт старости про свою роботу на відкритій зустрічі з громадянами. Урочисте відкриття реставрованого Будинку громади (с. Голозубинці) |
СУБОТА 01.02.2020 |
||
|
Чергування по міській раді (Проценко Віта Віталіївна, т. 0985452301) |
|
НЕДІЛЯ 02.02.2020 |
||
|
Чергування по міській раді (Мудра Ірина Олександрівна, т. 0970309411) |
|