http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2020/02/19/2020-02-19_7135/images/images-35771.jpg http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2020/02/19/2020-02-19_7135/images/images-89867.jpg

Все починається з мене

19.02.2020

Питання сміття або твердих побутових відходів актуальне в будь-якому місті нашої планети, і потребує як найшвидшого свого вирішення. Ціна цього рішення вимірюється не тільки вартісними показниками, які становлять мільярди, а й чистотою навколишнього середовища та здоров’ям людей.

На сучасному етапі розвитку суспільства кожна людина за даними статистики в середньому за одну добу створює від 2 до 3 кг твердих побутових відходів, які мають тенденцію до постійного зростання. Це заставляє владу постійно шукати оптимальні шляхи утилізації відходів своїх громадян. Найкращим із них являється шлях збирання відходів, який дає змогу оптимально вирішувати проблему їх утилізації та всебічного використання вторинних ресурсів сировини та матеріалів. Місцева влада бореться зі сміттям протягом багатьох років, намагаючись зробити нашу громаду кращою.

За останній час зроблено не мало. Проводяться роботи по ліквідації стихійних звалищ, проходять толоки по прибиранню узбіч доріг, встановлено контейнери на вулицях міста, проводиться прибирання сухостою та формування крон дерев.

На території громади діють Правила з благоустрою, відповідно до яких громадяни зобов’язані укладати договори на вивіз твердих побутових відходів. Майже із усіх сільських населених пунктів нашої громади централізовано вивозять ТПВ. На кінець 2019 року було укладено 2726 договорів, за півтори місяця 2020 року, завдяки активній роботі старост, укладено ще 151 договір.

Завжди приємно споглядати доглянуті вулиці, прибрані узбіччя, порядок біля кожного будинку, чистий ліс. Але для того, щоб так було, кожен житель повинен постаратися  та долучитись до спільного прибирання на благо свого улюбленого міста, села і себе зокрема. А для цього потрібно зовсім небагато – не кидати сміття на вулицях, по узбіччях, в лісі, собі під ноги, а ще потрібно виходити на толоки. У наших силах всім разом зробити Дунаєвецьку громаду чистішу і красивішу. Адже це наш рідний край, наша мала батьківщина!Читайте такожПОТОЧНИЙ РЕМОНТ ВУЛИЦІ ОЗЕРНА

06.04.2020

У м. Дунаївці продовжуються роботи з поточного ремонту доріг для підтримання їх транспортно-експлуатаційних якостей шляхом усунення пошкоджень, що виникли в процесі експлуатації.

Наразі роботи виконуються по вул. Озерні силами комунального підприємства “Благоустрій Дунаєвеччини”.

Детальніше...


Візьміть участь в онлайн-опитуванні!

06.04.2020

Дослідження щодо гендерного впливу пандемії коронавірусу COVID-19 на повсякденне життя мешканок та мешканців України. Опитування проводить структура ООН Жінки в Україні...

Детальніше...