http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2020/06/28/2020-06-28_739/images/images-56515.jpg

Привітання міського голови з Днем Конституції України!

28.06.2020
Шановні жителі нашої громади!
Щиро вітаю вас з визначним державним святом – Днем Конституції України!
Конституція України – це той міцний фундамент, на якому будуються взаємовідносини в політичному, економічному та соціально-культурному житті народу.
Саме цей документ є запорукою стабільного розвитку та утвердження нашої держави як демократичної, незалежної і цивілізованої у світовому товаристві.
Тож нехай свободи і права, надані Конституцією, сприяють усім процесам розбудови держави, учасниками яких є кожен із вас. У ці дні ми єдині у своїх діях та вдячні Богу за його захист і підтримку.
Нехай же це свято додає снаги та впевненості у власних силах і в нашій спільній перемозі.
Щиро бажаю усім вам міцного здоров’я, родинної злагоди, миру та щастя!
З повагою міський голова                               Веліна ЗАЯЦЬ


Читайте такожОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО КОРОНАВІРУСНОЇ ІНФЕКЦІЇ

02.07.2020

Станом на 10:00 годину 02 липня 2020 року з початку епідемії на території Дунаєвецького району за даними ДУ «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України» підтверджено методом ПЛР 173 випадків захворювання коронавірусною інфекцію СOVID-19, у тому числі у 1 дитини...

Детальніше...


Як зміниться ринок праці після карантину?

01.07.2020

Коли в Україні закінчиться карантин, поки невідомо, однак вже складаються прогнози, до яких змін готуватися українцям. Державна служба зайнятості зробила свій прогноз стосовно перспектив розвитку сфери зайнятості під час і після карантину. Він допоможе шукачам роботи вчасно адаптуватися до змін і ефективно їх використати...

Детальніше...