http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2021/02/23/2021-02-23_2817/images/images-34274.jpg

Прокуратура домоглася реального покарання для чоловіка за домашнє насильство.

23.02.2021

Кам'янець-Подільська місцева прокуратура підтримала публічне обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно місцевого мешканця, який систематично вчиняв психологічне насильство у сім’ї (ст.126 -1 КК України).

Як повідомив перший заступник керівника місцевої прокуратури Вятровський Ю.А., протягом тривалого часу чоловік систематично вчиняв психологічне насильство щодо неповнолітньої доньки своєї співмешканки, яке виразилося у вигляді словесних образ, приниженні її гідності та залякуванні, що призвело до психологічних страждань.

Зловмисника неодноразово притягували до адміністративної відповідальності за ч.1 та ч.2 ст.173-2 КУпАП, а саме вчинення домашнього насильства, проте складені адмінпротоколи не вплинули на засудженого і не змінили його поведінку стосовно доньки своєї співмешканки.

Місцевою прокуратурою успішно реалізовано положення Закону України «Про запобігання та протидії домашньому насильству», та положення Кримінального кодексу України щодо протидії насильству у сім’ї.

За результатами судового розгляду Дунаєвецьким районним судом зловмисника засуджено до 4 місяців арешту.Читайте також

Фотоконкурс "Першоцвіт в об'єктиві фотокамери"!

04.03.2021

У будь-яку пору року, соцмережі майорять  тематичними фотографіями. Осінню - це  різнобарвне листя, взимку - сніг чи ялинки, а навесні... навесні букети первоцвітів...

Детальніше...