http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2021/04/07/2021-04-07_9913/images/images-6356.jpg

ВПОРЯДКОВАНЕ КЛАДОВИЩЕ - ЧИСТЕ СУМЛІННЯ!

07.04.2021

Пам'ять про померлих – прояв поваги до них кожного з нас та обов’язок рідних. Традиції доглядати за могилами рідних і близьких — одні з найсакральніших, найлюдяніших. Показником розвитку, гуманності та зрілості суспільства є ставлення громадян до пам’яті померлих. Про це красномовно говорять наші цвинтарі — їхній вигляд, облаштованість, те, як ведеться догляд за могилами.

Біля кладовищ міста розміщені майданчики для ТПВ. Однак, це не показник для більшості містян, які в передпоминальні дні перетворюють кладовища на стихійні сміттєзвалища, щорічно. Сміттєві навали з’являються посеред кладовища на старих могилах, людей не зупиняє навіть той факт, що вони викидають непотріб під чийсь хрест.

Дякуємо всім, хто дотримується правил благоустрою і виносить непотріб, побутові відходи у контейнери та сподіваємося, що зрештою всі відвідувачі цвинтарів будуть поводити себе таким чином. Тому, звертаємось із проханням, якщо Ви бачите, що людина залишає сміття на території, просимо звернути її увагу на наявність спеціальних контейнерів для ТПВ, спеціально облаштованих для збору сміття біля міських кладовищ.

Сподіваємось, що кожен задумається чи варто нести штучні квіти до могил, що стають непридатними вкрай швидко, та знайде альтернативу – висадження живих.

Тож нехай буде чистим кладовище та наше сумління. Бережімо пам'ять про померлих і нехай не заростає стежина до місця їх поховання.Читайте такожВітаємо наших юних музикантів з перемогою!

21.04.2021

10 – 17 березня 2021 року відбувся І Всеукраїнський фестиваль мистецтв «Soul of Music», місто Одеса, Україна. 

Детальніше...


До уваги жителів громади!

21.04.2021

Шановні жителі Дунаєвецької територіальної громади, з 26 квітня 2021 року буде можливо вакцинуватися залишковими дозами вакцин...

Детальніше...