http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2021/07/16/2021-07-16_3594/images/images-23428.jpg http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2021/07/16/2021-07-16_3594/images/images-64322.jpg

Громадські слухання з обговорення проекту Стратегії розвитку Дунаєвецької міської територіальної громади до 2027 року

16.07.2021

Сьогодні, 16 липня відбулися громадські слухання з обговорення проекту Стратегії розвитку Дунаєвецької міської територіальної громади до 2027 року та Звіту про стратегічну екологічну оцінку Стратегії розвитку Дунаєвецької міської територіальної громади до 2027 року.

У заході взяли участь секретар міської ради Олег Григор’єв, керівники структурних підрозділів, установ та підприємств, члени Комітету зі стратегічного планування, старости, представники громадських організацій.

Олег Васильович зазначив, що стратегічне планування для громади сьогодні є невід’ємною умовою її успішного розвитку, адже дозволяє спільними зусиллями влади, бізнесу, та жителів громади визначити головні напрями її розвитку, пріоритетні цілі та засоби їх досягнення.

Стратегія є основою для реалізації соціально-економічного розвитку громади, служить базою для розробки проектів та програм, сприяє залученню для їх реалізації необхідних фінансових ресурсів міжнародної донорської допомоги.

В ході обговорення було представлено проект Стратегії розвитку Дунаєвецької міської територіальної громади до 2027 року, План реалізації Стратегії на 2021-2023 роки, а також висновки Звіту про стратегічну екологічну оцінку Стратегії розвитку Дунаєвецької міської територіальної громади. Особлива увага була приділена стратегічним та операційним цілям, а також відповідним завданням та заходам з їх реалізації.

Проєкт Стратегії розвитку Дунаєвецької міської територіальної громади до 2027 року рішення був одностайно підтриманий учасниками обговорення та буде винесений на розгляд чергової сесії Дунаєвецької міської ради.

З текстом проекту Стратегії та Звітом про стратегічну екологічну оцінку можна ознайомитись на сайті Дунаєвецької міської ради: http://dunrada.gov.ua/articles/297

Автор:Відділ економіки, інвестицій та комунального майна


Читайте такожУтосівці відзначили 80-ту річницю від дня створення

04.08.2021

В Україні багато десятиліть провадить діяльність організація, покликана всіляко оберігати і підтримувати осіб, які втратили зір – це Українське товариство незрячих (УТОС)...

Детальніше...


Робоча зустріч в селі Рачинці

04.08.2021

Управління соціального захисту та праці Дунаєвецької міської ради спільно з податковою інспекцією провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з фермерами, одноосібниками, громадянами та суб’єктами підприємництва села Рачинці з питань оподаткування та легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

Детальніше...