http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2021/07/19/2021-07-19_3573/images/images-39891.jpg

У громаді створено Координаційну раду з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству та протидії торгівлі людьми

19.07.2021

Управління соціального захисту та праці Дунаєвецької міської ради інформує: на виконання Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», рішенням виконавчого комітету Дунаєвецької міської ради від 20.05.2021 року №100 у громаді створено Координаційну раду з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству та протидії торгівлі людьми, відповідальними особами з питань запобігання та протидії домашньому насильству, призначено:

-завідувача відділення соціальної адаптації, профілактики та надання адресної допомоги КУ ДМР «Територіальний центр соціального обслуговування» Антонюк Ольгу Валеріївну (0977953260)dun-tercentr2016@ukr.net (координує старост).

-головного спеціаліста управління освіти, молоді та спорту Дунаєвецької міської ради – Паламарчук Емілію Михайлівну (0984158787)dunmiskosvita@ukr.net (в навчальних закладах).

-інспектора з кадрів КНП «Дунаєвецький центр ПМСД Дунаєвецької міської ради» - Підгурська Юлія Миколаївна (0979569139)dunrcpmsd@ukr.net (в закладах охорони здоров’я).

Додатково повідомляємо, що відповідно до п.24 Постанови КМУ №658 від 22 серпня 2008 року «Про затвердження Порядку взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі», виявлення фактів вчинення насильства у селах та селищах, забезпечує староста та повідомляє про них не пізніше однієї доби уповноваженим особам. Староста є персонально відповідальним за забезпечення своєчасного та ефективного вжиття заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі на території села.

Автор:Управління соціального захисту та праці


Читайте також

Увага!!!

05.08.2021

До уваги абонентів КП «Міськводоканал» , в зв’язку з завершенням проекту «Реконструкція водопровідних мереж по вул. 1 Травня», (перехід на нову мережу) без водопостачання будуть вул. Красінських(від Шевченка до 1Травня), 1 Травня, Нижня, Матросова, Бокова, Бузкова, Базарна, пр. Базарний, пр. Верхній, Дачна(частина) пр.Дачний,пр.Боковий,Набережна,Тітова,С.Разіна,Паркова,М.Смотрицького,М.Чекмана, Реміснича,пр.Ремісничий,Ціолковського,пр.Ціолковського,М.Вовчок,Толстого,Варшавська,с. Заставля...

Детальніше...