http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2021/10/18/2021-10-18_3289/images/images-49887.jpg

ВІДБУЛИСЯ РОБОЧІ НАРАДИ ДУНАЄВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

18.10.2021

Сьогодні, 18 жовтня 2021 року в залі засідань Дунаєвецької міської ради під головуванням міського голови Веліни Заяць відбулись щотижневі наради за участю керівників відділів, комунальних закладів і установ Дунаєвецької міської ради.

Міський голова заслухала інформацію керівників структурних підрозділів та служб громади, щодо основних напрямів життєдіяльності громади за минулий тиждень та про основні питання на поточний тиждень у соціальній сфері, медицині, культурі та освіті.

По завершенню нарад міський голова надала відповідні доручення на поточний тиждень відповідальним посадовим особам.

Також, відбулося онлайн засідання оперативного штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, під час якої директор КНП ДМР «Дунаєвецький центр первинної медико-санітарної допомоги» Лариса Музика та головний лікар КНП ДМР «Дунаєвецька багатопрофільна лікарня» Володимир Крупко наголосили на необхідності вакцинування, так, як це один єдиний ефективний метод захистити себе та рідних від коронавірусної інфекції. 

Станом на сьогодні на амбулаторному лікуванні знаходиться 227 осіб (17 – дітей), на стаціонарному – 121 особа (3 – медичних працівники та 2 – дітей).

 

Автор:Інформаційно-комунікаційний ресурсний центр


Читайте такожДивіться на нас, як на рівних

03.12.2021

Третього грудня усе світове суспільство відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю. Цей День проголошений Генеральною Асамблеєю ООН у 1992 році і є нагадуванням про обов’язок виявляти турботу і милосердя до тих, хто потребує допомоги та підтримки, нагадуванням суспільству про необхідність захищати права дітей та осіб з особливими потребами, всебічно надавати їм допомогу та підтримку в подоланні життєвих труднощів...

Детальніше...