http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2021/10/28/2021-10-28_6838/images/images-43908.jpg http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2021/10/28/2021-10-28_6838/images/images-84864.jpg

Вільний простір для особливих дітей

28.10.2021

Створення доступного, безпечного та безперешкодного простору для дітей з особливими потребами,- саме з такою метою був реалізований проект «Фізкультурно – ігровий майданчик для дітей з особливими потребами «Вільні рухи», за грантової підтримки Посольства Федеративної Республіки Німеччини у Києві та співфінансування Дунаєвецької міської ради, у комунальній установі «Міський центр комплексної реабілітації осіб з інвалідністю «Ластівка».

В рамках завершення реалізації даного проекту, 28 жовтня, з оглядовим візитом, до установи завітали представники Посольства Федеративної Республіки Німеччини у Києві, та заступник Дунаєвецького міського голови Алла Бец. В ході зустрічі, було обговорено питання цільового використання грантових коштів, ефективності облаштування фізкультурно – ігрового майданчика для дітей з особливими потребами . Директор Центру, Олена Отрубчак, ознайомила учасників зустрічі з ходом реалізації проекту.

Проект передбачав задоволення індивідуальних потреб кожної дитини, що проходить курс реабілітації. На сьогодні спеціалісти Центру мають можливість забезпечити організацію прогулянок на свіжому повітрі, ігрову діяльність для дітей з особливими потребами враховуючи їх вікові та фізичні можливості, а також використовувати придбане обладнання для покращення реабілітаційного процесу. Розширення соціального простору дало можливість дітям з особливими потребами збільшити коло спілкування з однолітками, знайти друзів, долати ізоляцію від суспільства, покращити свій фізичний та психологічний стан. Крім облаштування майданчика, в ході реалізації проекту було придбано обладнання для фізичної реабілітації: реабілітаційну бігову доріжку, тренажер Бубновського, профілактор Євмінова, орбітрек.

Від імені Дунаєвецької міської ради, колективу Міського центру комплексної реабілітації осіб з інвалідністю «Ластівка», дітей, що проходять реабілітацію та їх батьків, представникам Посольства Федеративної Республіки Німеччини у Києві було вручено Подяки за фінансову підтримку проекту, за турботу про наших маленьких громадян з особливими потребами.

Автор:КУ ДМР "Міський центр комплексної реабілітації осі


Читайте такожМАТЕМАТИЧНА ЧАСТИНА МУЛЬТИТЕСТУ: РЕСУРСИ ЯКІСНОЇ ПІДГОТОВКИ

21.03.2023

Цього року, як і у 2022, проведення традиційного ЗНО в Україні неможливе через безпекову ситуацію. У 2023 році абітурієнти знову складатимуть дещо змінений національний мультипредметний тест (НМТ) – воєнну альтернативу ЗНО. За його результатами і вступатимуть до вишів...

Детальніше...


УВАГА!

21.03.2023

Запрошуємо усіх бажаючих 22 березня о 15:00 на концерт студентів Бахмутського фахового коледжу культури і мистецтв ім. І.Карабиця, який відбудеться в приміщенні КЗ «Дунаєвецька дитяча школа мистецтв».

Детальніше...