http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2021/12/28/2021-12-28_6071/images/images-2378.jpg

Зимова казка!

28.12.2021

Новий рік - чарівне свято, на яке з нетерпінням чекають діти й дорослі, бо знову починають вірити в казку, сподіватися на щасливі зміни і, затамувавши подих, загадувати бажання.
28 грудня у комунальній установі Дунаєвецької міської ради «Міський центр комплексної реабілітації осіб з інвалідністю «Ластівка», була проведена новорічна розвага «Зимова казка», для вихованців установи. Спеціалісти Центру, подбали про те, щоб створити атмосферу чарівного світу новорічної історії. Казкові герої новорічного представлення захопили усіх в дивовижний світ казки веселими хороводами, цікавими іграми. Діти раділи, співали пісень, розповідали віршики. Про піднесений настрій красномовно говорили їх усміхнені личка та щирі оплески. Цікавий сценарій, музичний супровід, казкові гості та солодкі подарунки від народного депутата України Олександра Гереги та депутатки обласної ради Уляни Ткаченко, міського голови Веліни Заяць, приватного підприємця Ляни Бевзюк, створили святкову атмосферу, забезпечили святковий настрій та залишили чудові враження.

Автор:КУ ДМР "Міський центр комплексної реабілітації осі


Читайте такожГОТУЄМОСЯ ДО НМТ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ – ДОРОЖНЯ КАРТА

20.03.2023

Так як модель вступної кампанії уже визначена, виникла потреба обговорити ключові питання щодо змісту блоку питань з української мови та літератури у колі фахівців, що викладають предмет в 11-их класах...

Детальніше...


УВАГА!

21.03.2023

Запрошуємо усіх бажаючих 22 березня о 15:00 на концерт студентів Бахмутського фахового коледжу культури і мистецтв ім. І.Карабиця, який відбудеться в приміщенні КЗ «Дунаєвецька дитяча школа мистецтв».

Детальніше...