http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/03/02/2022-03-02_1987/images/images-71864.jpg

«Хмельницькгаз Збут» працює над забезпеченням стабільного газопостачання

02.03.2022

Попри російську агресію, ТОВ «Хмельницькгаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», робить усе можливе для забезпечення стабільного газопостачання.

Компанія продовжує постачати блакитне паливо за встановленими до 01 травня 2022 року тарифами ­– «Твій газ Річний» і «Твій газ Рівномірний платіж». У рамках обох пропозицій ціна кубічного метра складає 7,99 грн.

Наразі «Хмельнцькгаз Збут» не відключає клієнтів за борги і готовий надати канікули зі сплати за спожитий енергоресурс. У компанії працюють над тим, аби клієнти максимально, наскільки це можливо, були забезпечені блакитним паливом та електроенергією.

Всі онлайн-сервіси ТВІЙ ГАЗЗБУТ і 104.ua працюють стабільно.

Оператори кол-центру 104.ua намагаються не пропустити жодного дзвінка. Робота Клієнтських просторів 104.ua і відділень ТВІЙ ГАЗЗБУТ на теренах Хмельниччини залежатиме від ситуації на місцях.

Компанія і всі її співробітники беруть активну участь у захисті країни від агресора, допомагають бійцям територіальної оборони і Збройним Силам України, а також всім, хто потребує термінової допомоги.

Україна переможе! Слава Україні!

Автор:ТОВ «Хмельницькгаз Збут»


Читайте такожНАВІКИ В НАШІЙ ПАМ'ЯТІ: ВІДКРИТТЯ МЕМОРІАЛЬНОЇ ДОШКИ ЗАГИБЛОМУ ВОЇНУ

01.03.2024

Час…! У кожного із нас з ним свої рахунки, а в України – особливі. На шляху боротьби за Незалежність український народ приносить у жертву своїх найкращих синів і дочок...

Детальніше...