http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/03/02/2022-03-02_1987/images/images-71864.jpg

«Хмельницькгаз Збут» працює над забезпеченням стабільного газопостачання

02.03.2022

Попри російську агресію, ТОВ «Хмельницькгаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», робить усе можливе для забезпечення стабільного газопостачання.

Компанія продовжує постачати блакитне паливо за встановленими до 01 травня 2022 року тарифами ­– «Твій газ Річний» і «Твій газ Рівномірний платіж». У рамках обох пропозицій ціна кубічного метра складає 7,99 грн.

Наразі «Хмельнцькгаз Збут» не відключає клієнтів за борги і готовий надати канікули зі сплати за спожитий енергоресурс. У компанії працюють над тим, аби клієнти максимально, наскільки це можливо, були забезпечені блакитним паливом та електроенергією.

Всі онлайн-сервіси ТВІЙ ГАЗЗБУТ і 104.ua працюють стабільно.

Оператори кол-центру 104.ua намагаються не пропустити жодного дзвінка. Робота Клієнтських просторів 104.ua і відділень ТВІЙ ГАЗЗБУТ на теренах Хмельниччини залежатиме від ситуації на місцях.

Компанія і всі її співробітники беруть активну участь у захисті країни від агресора, допомагають бійцям територіальної оборони і Збройним Силам України, а також всім, хто потребує термінової допомоги.

Україна переможе! Слава Україні!

Автор:ТОВ «Хмельницькгаз Збут»


Читайте такожМИ ПРОДОВЖУЄМО ГУРТУВАТИСЯ ЗАРАДИ ВЕЛИКОЇ ПЕРЕМОГИ!

30.05.2023

Спільними зусиллями допомагаємо нашим Захисникам, які сьогодні боронять наш край. Активну участь в цьому продовжують брати мешканці Великопобіянського та Великожванчицького старостинських округів...

Детальніше...


ОСТАННІЙ ДЗВОНИК 2023!

31.05.2023

Кінець навчального року в школах громади традиційно закінчується святковими останніми дзвониками, а для учнів останнього року навчання - ще й випускними. Безжальна війна внесла свої корективи, як у шкільний процес, так і в наші плани, бажання та мрії...

Детальніше...