http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/04/04/2022-04-04_1538/images/images-97219.jpg

Особливості організації освітнього процесу учнів початкових класів в умовах війни

04.04.2022

Продовжуємо працювати на своєму, освітянському полі. 1 квітня за ініціативи ЦПРПП в рамках співпраці із ХОІППО з метою професійної підтримки та професійного розвитку педагогічних працівників початкової школи закладів загальної середньої освіти Дунаєвецької ТГ проведено онлайн-комунікацію "Особливості організації освітнього процесу учнів початкових класів в умовах війни".

В ході зустрічі було висвітлено ряд питань:

* Ресурси та психологічна підтримка освітнього процесу в період військових дій (Страшнюк Ж.Д. завідувачка Хмельницького НМЦ ПС ). Жанна Дмитрівна ділилась з освітянами психологічними вправами, навчала шукати ресурси для відновлення сталого психологічного стану в сучасних реаліях. Психолог рекомендувала кращі методи для проведення уроку під час війни (правила, практики), презентувала методики керування емоціями.

*Актуальність освітнього проєкту «Культура добросусідства» в сучасних умовах» (Галас А.В., завідувач сектору дошкільної та початкової освіти НМЦ професійного розвитку керівних та педагогічних працівників установ і закладів дошкільної та загальної середньої освіти Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти). Крім проєкту "Культура добросусідства", Антоніна Вікторівна проаналізувала лист МОН "Про організацію освітнього процесу в початковій школі в умовах воєного стану". Звернула увагу Галас А.В. на забезпечення тимчасово переміщених дітей підручниками, зарахування їх до навчальних закладів. Наголосила на необхідності проведення ранкових зустрічей в реаліях сьогодення.

*Кулик Оксана Олександрівна, методист сектору дошкільної та початкової освіти НМЦ професійного розвитку керівних та педагогічних працівників установ і закладів дошкільної та загальної середньої освіти Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, висвітлила питання "Наративи електронних науково-освітніх джерел у діяльності педагогічних працівників початкової освіти. "

Дякуємо Хмельницькому інституту післядиплломної освіти за співпрацю.

Пам’ятаймо, що найбільший вклад у перемогу ми робимо, виконуючи свої прямі обов’язки, дбаючи про наше майбутнє, наших дітей!

Автор:Управління освіти, молоді та спорту ДМР


Читайте такожВІДБУЛОСЬ ПОЗАЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

30.05.2023

Сьогодні під час онлайн засідання виконавчого комітету міської ради, яке пройшло під головуванням керуючої справами (секретаря) виконавчого комітету Катерини Сірої, члени виконкому розглянули 3 питання порядку денного...

Детальніше...


ОСТАННІЙ ДЗВОНИК 2023!

31.05.2023

Кінець навчального року в школах громади традиційно закінчується святковими останніми дзвониками, а для учнів останнього року навчання - ще й випускними. Безжальна війна внесла свої корективи, як у шкільний процес, так і в наші плани, бажання та мрії...

Детальніше...