http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/04/04/2022-04-04_8129/images/images-99323.jpg

Про контроль за ціновою ситуацією в області

04.04.2022

У період дії воєнного стану в Україні проводиться контроль за цінами на ряд товарів, що становлять першу необхідність для людей. Йдеться, зокрема, про борошно, макаронні вироби, хліб, мʼясо, молоко тощо. В цей перелік також входять певні групи лікарських засобів та пальне для автомобілів. Відповідне розпорядження було прийнято начальником обласної військової адміністрації Сергієм Гамалієм.

Так, було створено міжвідомчу координаційну групу із забезпечення стабільної цінової політики у Хмельницькій області, яка буде забезпечувати спостереження у сфері ціноутворення на товарних ринках соціально важливих товарів та послуг, та вживати відповідних заходів реагування.

До уваги виробників та реалізаторів харчових продуктів. У часи, коли вся країна згуртувалася для протидії військовій агресії, підвищення цін є неприпустимим.Читайте такожДО УВАГИ ВПО ТА ОСІБ, ЩО ВИЇЖДЖАЛИ ЗАКОРДОН ЧЕРЕЗ ВОЄННІ ДІЇ ТА ПОВЕРНУЛИСЯ ДО ПОСТІЙНОГО МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ!

24.05.2023

26 травня (п’ятниця) БФ «Право на Захист» здійснить прийом заявок на грошову допомогу від УВКБ ООН в м. Дунаївці...

Детальніше...


ВІДБУВСЯ ПЕРШИЙ ВЕБІНАР ДЛЯ УЧАСНИКІВ ДРУГОГО ЕТАПУ ПРОГРАМИ СТАЖУВАНЬ

25.05.2023

«Вступ України до Європейського Союзу» - перший вебінар для 35 учасників другого етапу Програми стажувань «Добре самоврядування», серед яких є представники Дунаєвецької міської ради. Нагадаємо, що проект співфінансується Програмою польського співробітництва з розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польщі та впроваджується спільно з Програмою «U-LEAD з Європою»...

Детальніше...