http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/04/06/2022-04-06_52/images/images-5225.jpg

Робоча зустріч міського голови

06.04.2022

Сьогодні відбулася робоча зустріч міського голови із представниками сусідніх громад, генеральним директором компанії «Контінентал Фармерз Груп» Георг фон Нолкен та представниками компанії. «Контінентал Фармерз Груп» є однією із найпотужніших сільськогосподарських фірм, які діють на ринку України.

Учасники зустрічі обговорили проблемні питання та потреби які виникли у громадах у зв'язку в ворожим вторгненням росії на територію України. Адже кожна громада в області стала прихистком для внутрішньо переміщених осіб, лише Дунаєвецька громада приймає наразі 3370 переселенців, і потреб є достатньо багато.

Компанія Георга фон Нолкена завжди допомагає, надає всебічну підтримку, спрямовує свої сили та ресурси на ті проблеми які потребують вирішення, зокрема і для нашої громади.

Всі разом ми робимо все залежне, задля інтересів людей та підтримки ЗСУ. Об'єднавши зусилля ми обов'язково переможемо!

 

Автор:Інформаційно-комунікаційний ресурсний центр


Читайте такожОСТАННІЙ ДЗВОНИК 2023!

31.05.2023

Кінець навчального року в школах громади традиційно закінчується святковими останніми дзвониками, а для учнів останнього року навчання - ще й випускними. Безжальна війна внесла свої корективи, як у шкільний процес, так і в наші плани, бажання та мрії...

Детальніше...


ВІДБУЛОСЬ ПОЗАЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

30.05.2023

Сьогодні під час онлайн засідання виконавчого комітету міської ради, яке пройшло під головуванням керуючої справами (секретаря) виконавчого комітету Катерини Сірої, члени виконкому розглянули 3 питання порядку денного...

Детальніше...