http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/04/18/2022-04-18_9506/images/images-46369.jpeg

Створено Національну платформу продовольчої безпеки

18.04.2022

Інформуємо , що Держпродспоживслужбою України за підтримки Офісу Президента України, Міністерства економіки та Міністерства аграрної політики та продовольства створено Національну платформу продовольчої безпеки https://dpss.creatio.com/.

Платформа дозволяє учасникам ринку обмінюватися інформацією про потреби та наявні пропозиції у режимі реального часу. Це, в свою чергу, надає змогу сформувати нові харчові ланцюги з постачання сировини в умовах воєнного стану, відновити логістичні ланцюги постачання, а також централізувати зусилля донорів й організаторів гуманітарної допомоги Україні.

За допомогою Платформи користувачі мають змогу:

  •  знайти можливі ринки збуту власної продукції;
  •  знайти постачальників, які сьогодні працюють в Україні;
  •  сформувати власні потреби у необхідних товарах;
  •  замовити або запропонувати логістичні послуги;
  •  отримати будь-яку технічну підтримку;
  •  замовити консультацію у зв’язку зі зміною локації щодо отримання дозвільних документів на виробництво;
  •  отримати інформацію для сприяння експорту надлишкової продукції або включення необхідних потреб для переліку критичного імпорту.


Станом на 01.04.2022 до Платформи долучилися вже більше 1200 користувачів, серед яких: територіальні органи та місцеві військові адміністрації; виробники продукції; торговельні мережі та крамниці; логістичні компанії; об’єднання, що займаються формуванням та доставкою гуманітарних вантажів.

Пропонуємо долучитися до роботи Платформи. Реєстрація та робота на  Платформі https://dpss.creatio.com/ безкоштовна. Ознайомитися з інструкцією користувача можна на початковій сторінці Платформи. Постійну підтримку можна отримати за телефоном (098) 132-67-05.

Автор:Дунаєвецьке управління Головного управління Держпр


Читайте також«ДОРОСЛИМИ НАМ НЕ СУДИЛОСЯ СТАТИ, У НАС ВКРАЛИ ЦЮ МОЖЛИВІСТЬ…»

02.06.2023

Сьогодні, відбувся захід до Дня вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України...

Детальніше...


ЗРОБИМО ЛІТО БЕЗПЕЧНИМ ДЛЯ ДІТЕЙ РАЗОМ!

02.06.2023

Щоб відпочинок дітей не був зіпсований можливими неприємностями, ми нагадуємо батькам кілька правила безпечної поведінки...

Детальніше...