http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/05/04/2022-05-04_7330/images/images-32822.jpg

Алгоритм використання безпілотних повітряних суден

04.05.2022

В управлінні розвитку агропромислового комплексу та земельних відносин ОВА розповіли про алгоритм використання безпілотних повітряних суден (дронів) для сільськогосподарських робіт

З початку повномасштабного воєнного вторгнення на територію України вимоги пункту 4 розділу ІІ Правил використання повітряного простору, а саме: «польоти безпілотних повітряних суден масою до 20 кг включно виконуються без подання заявок та отримання дозволів на використання повітряного простору» - не діють.

Для можливості забезпечення використання безпілотних повітряних суден (дронів) у сільському господарстві на території Хмельницької області, суб’єктам господарювання необхідно:

  • завчасно звернутись з клопотанням до районної військової адміністрації, на території якої будуть проводитись сільськогосподарські роботи за допомогою агродронів, вказавши дату, час роботи агродронів із зазначенням місця проведення таких робіт.
  • районна військова адміністрація надає відповідні дані до управління національної поліції, яка повідомляє дільничних інспекторів поліції та військових.
  • за добу до здійснення вказаних робіт, суб’єкту господарювання необхідно повідомити відповідну територіальну громаду за місцем розташування земельних ділянок, на яких будуть проводитись сільськогосподарські роботи за допомогою агродронів.

Список осіб РВА, що відповідають за збір інформації про роботу дронів для сільськогосподарських потреб за посиланням  https://cutt.ly/bGK3Iwl.Читайте також

«Відкриті уроки футболу»

20.05.2022

Наша громада отримала чудову можливість долучитись до проєкту «Відкриті уроки футболу»...

Детальніше...