http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/05/05/2022-05-05_9831/images/images-54599.png

У ЦНАП можна отримати консультацію щодо онлайн-послуг порталу ДІЯ

05.05.2022

«Адміністратори ЦНАП м. Дунаївці надають консультацію та проводять навчання для тих громадян, які ще не спробували сучасний державний онлайн сервіс, а також кваліфіковану підтримку з питань, що стосуються отримання необхідних послуг у ДІЇ.

У разі відсутності у клієнта смартфону, комп’ютера чи інтернету - у приміщеннях ЦНАП розташований комп’ютер вільного доступу, де з легкістю, самостійно чи з допомогою адміністратора, можна отримати необхідну послугу онлайн».

Серед послуг доступні:

  • Отримання статусу внутрішньо переміщеної особи і допомоги для них;
  • Отримання Covid – сертифікату;
  • Реєстрація/припинення фізичної особи-підприємця (ФОП);
  • Подача повідомлення щодо пошкодження або знищення своєї нерухомості внаслідок військової агресії російської федерації та ін.

Важливо, що частина послуг доступна для замовлення лише через застосунок ДІЯ на смартфоні.

Скористатись послугами на порталі можна після авторизації, яку можна здійснити через bankID (необхідно внести логін та пароль від інтернет-банкінгу), ДІЯ.Підпис або за допомогою особистого електронного ключа.

Консультації надають у порядку живої черги.
 

Автор:Управління "Центр надання адміністративних послуг"


Читайте такожУВАГА!

30.05.2023

Шановні споживачі!

В період з травня по вересень щорічно різко зростає споживання води для поливу присадибних ділянок. Надмірне споживання води, призводить до перепадів тиску у водогонах мережа...

Детальніше...


ВІДБУЛОСЬ ПОЗАЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

30.05.2023

Сьогодні під час онлайн засідання виконавчого комітету міської ради, яке пройшло під головуванням керуючої справами (секретаря) виконавчого комітету Катерини Сірої, члени виконкому розглянули 3 питання порядку денного...

Детальніше...